Prieš pradėdamas, norėčiau iškart įspėti, kad nepradėtumėte vien iš pavadinimo pesimistiškai žvelgti į tai, ką čia parašiau iki galo neperskaitę. Ne, tikrai šiandien nerašysiu apie drugelius, gėlių pievas ir vyno taures – visą tai mes matome per kino filmus. Tačiau, kad ir kaip mes džiaugiamės, kad nuo 2004 metų esam europiečiai ( lyg tai iki tol jais nebuvome ), visgi mūsų šalyje viskas yra kiek kitaip ir tą reikia priimti su džiaugsmu. Mes esame skirtinga tauta negu amerikiečiai, prancūzai ir kiti, tad ir romantika pas mus yra šiek tiek kitokia, norim mes to ar nenorim.

Kas apskritai yra tikra romantika? Tai iš esmės tūrėtų būti ypatingi santykiai tarp vyro ir moters. Tuomet leiskite paklausti, ką mes vadiname tikrais vyrais ir moterimis? Štai tikro vyro stereotipas yra pakankamai paprastas – jis siejasi su stiprybe, juk nuo akmens amžiaus jis buvo medžiotojas. Tačiau laikai keičiasi ir viena labai neįvertinta vyriškumo savybė yra emocinė stiprybė. Tikras vyras visų pirma turi būti stiprus viduje, nes pripažinkim – raumenų jėgos dabar reikia tik atliekant remontą namuose. O ką vadiname tikra moterimi? Štai čia jau darosi kėblu, kadangi tikros moters stereotipą apibrėžti yra sunku. Vienok, tikra moteris yra švelni vilioklė, savo gudrumu gaunanti ką tik nori, kitais atvejais tai yra naivi gražuolė, savo silpnumu ir trapumu varanti vyrus iš proto. Tad kai vyro ir moters ryšį sieja romantika, ji nera tik kuokštai rožių, šampano butelis ar vyno taurė prie žvakių. Tai yra sugebėjimas vyrui būti stipria emociška atrama moteriai kiekvieną dieną, saugoti ją kaip didžiausią savo turtą, o jai – tapti ta mergina, kuri vyrui suteikia tik dar daugiau tos stiprybės ir savo švelnumu parodanti gyvenimo kelią. Štai šie kiekvienos dienos santykiai ir yra romantika 🙂

Rožės po kelių dienų nuvys ir tik labai retas papuošalas įgaus tikrą moralinę vertę. Juk tai tik daiktai. Pinigai… gyvenime yra laikotarpiai kai jų yra ir kai nėra. Visos materialinės vertybės tik suteikia romantiškos meilės iliuziją, padaro aklais tuos, kurie ja beviltiškai tiki. Tačiau tiesa yra kur kas žiauresnė – toli gražu ne kiekvienas žmogus per savo gyvenimą patiria tikrą meilę ir romantiką. Kad ir kaip to nenorėtume, tačiau reikia pripažinti, kad tai yra tiesa. Tikrų jausmų nenusipirksime už jokius pinigus, tai tėra būdas apeiti mūsų samonę ir įteigti jai, kad tokiu būdu tikrai esame laimingi.

Tad kaip pagauti tą romantikos paukštį? Atsakymo į tai nėra, ko gero tereikia tik gyventi ir tuo džiaugtis, nes tai yra didžiausia vertybė, kurią reikia branginti.

Views All Time
Views All Time
5132
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!