Tautinio identiteto bei jo išsaugojimo klausimas visuomet yra vienas sudėtingiausių, nes būdai kaip išsaugoti savo tapatybę yra labai skirtingi. Nuomonės išsibarsto tarp radikalaus nacionalizmo ir globalios tautos tad bent jau kraštutinių pozicijų šalininkai niekuomet nesuras bendros kalbos. Tiesa egzistuoja pozicija pagal kurią tautiškumas yra atgyvena, o mūsų šalies pažanga įmanoma tik iš esmės pakeitus tautinę gyventojų sudėtį ir galiausiai mes turėtume ištirpti naujoje europinėje supertautoje.

Šios „Iš savo varpinės“ laidos pašnekovas rašytojas, istorikas bei politologas Marius Kundrotas neslepia esąs nacionalistas. Todėl multitautos ar pvz. kitų valstybių dominavimo Lietuvoje jo požiūris tikrai nepatiks.

Kalbamės pirmiausiai apie lietuvių ateitį Lietuvoje, požiūrį į mūsų šalies tautines mažumas, daugybinę pilietybę ir valdžios brukamą referendumą.

Primename, kad „Iš savo varpinės“ laidos subalansuotos tiems, kas turi galvą ir naudojasi ja pagal tiesioginę paskirtį. Visa laidos medžiaga yra laisvo naudojimo galite dalintis ja be jokių apribojimų.

Views All Time
Views All Time
55
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!