Paprastai buvę ir esami VU Žygeivių klubo nariai savo kalendoriuose pasižymėdavo pirmąjį gegužės savaitgalį – būtent tada vykdavo tradicinis žygeivių sąskrydis. Kadangi šiais metais orai paskubėjo atšilti anksčiau, tai ir žygeiviai nesnaudė – į jubiliejinį 40-ąįį sąskrydį prie Grūdos upės Dzūkijos miškeliuose susirinko jau balandžio gale, 29-30 dienomis. Nors sąskrydis buvo jubiliejinis, dalyvių skaičiumi nepribloškė (priešingai nei, tarkim, prieš dvejus metus vykęs). Vis dėlto susirinko apie 150-200 žmonių, varžybose dalyvavo per 20 komandų, iš jų dvi – veteranų.

Tačiau juk svarbiausia – ne kiekybė, o kokybė. 0 pasireikšti komandoms tikrai buvo kur: balai buvo skaičiuojami už pėsčiųjų ralį, turistinę techniką, saviveiklą, tumbi- jumbi varžybas (tokia žygeivių futbolo atmaina). Šiemet sąskrydžio organizatoriai pasistengė, kad būtų atstovaujama kuo daugiau fakultetų. Beje, pėsčiųjų ralį ir turistinės technikos varžybas nuo neatmenamų laikų vis laimi buvę fizikai, vis keičiantys komandos pavadinimą (“Žibutė”, “Zhibunet” ir t.t), šį kartą pasivadinę “DaFIDI”, tad šiemet jie, motyvavę tuo, kad jau senokai nebe studentai, garbingai atsisakė prizinių vietų. Tad po jų pirmoji vieta pėsčiųjų ralyje atiteko komandai “Pirma vieta” (buvę ekonomistai), antroji – gamtininkų “Virgaudriams”, trečioji – matematikų “Raudonkepuraitei”. Ši komanda geriausiai pasirodė ir turistinės technikos varžybose, aplenkusi chemikų komandą “Koks pavadinimas” bei jungtinę VGTU ir VU “0i, ką aš žinau”. Saviveikloje originalumu visus pranoko jau keletą metų iš eilės pasižyminti ekonomistų komanda “Kiulemaja”. Kitą dieną jėgas sukaupė ir tumbi-jumbi varžybose atsigriebė visai kitos komandos – pirmąją vietą užėmė Matematikos ir informatikos fakulteto komanda “809”, antri liko “Biochemikai”, treti – buvę ekonomistai “Maike”. Susumavus visus rezultatus pereinamoji Žygeivių klubo taurė ir vertingiausi sąskrydžio rėmėjų prizai atiteko minėtiems matematikams iš “Raudonkepuraitės” komandos (šlovė Kęstučiui Nartautui, Šarūnui Avižai, Dmitrijui Kalininui, Justui Gadeikiui, Kristinai Alkauskaitei, Jurgai Navickaitei!), antroji vieta teko gamtininkų “Virgaudriams” (Audronė Jakniūnaitė, Audrius Pozingis, Angelė Marcinkėnaitė, Audrius Kryžanauskas, Virginijus Purvys), trečioji – chemikų komandai “Koks pavadinimas” (doktorantas Rytis Kubilius, Virgis Vaičiūnas, Sigis Sakalinskas, Vytenis Umbrasas, Kristina Gaidelytė, Liudmila Zarina).

Tiek sausos informacijos, už kurią esame dėkingi klubo prezidentei Neringai ir jos pagalbininkui Robertui, o apie visas tradicines sąskrydžio linksmybes (kad ir apie parodomąsias turizmo technikos varžybas, kuomet visus linksmino žavia mergina persirengęs ilgaplaukis jaunuolis) tegu papasakos patys žygeiviai…

Views All Time
Views All Time
3111
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!