Nuo 1995 m. sėkmingai dirbantis tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR plečia savo veiklą ir nuo šiol siūlo savo paslaugas ir Lietuvos žmonėms. Sukaupta daugiametė kompanijos patirtis leidžia pateikti Lietuvos turizmo rinkai kokybišką ir įdomų produktą.

Nuo pat savo veiklos pradžios, kelionių organizatoriaus TEZ TOUR specializacija yra – kelionės į Turkiją, Tailandą ir Egiptą, nes būtent šis kriterijus yra tikra siūlomo produkto kokybės garantija.

Mes siekiame nuolat taurinti ir gerinti jau esamų ir siūlomų paslaugų kokybę, remdamiesi praėjusiųjų metų patirtimi, bei atsižvelgdami į mūsų partnerių ir klientų pageidavimus.

TEZ TOUR savo kelionių pardavimo partneriams nuolat organizuoja pažintinius turus, kurių metu sudaromos galimybės išsamiau susipažinti su organizatoriaus siūlomu produktu. Taip pat kiekvienai skrydžių programai išleidžiami katalogai, kuriuose galima rasti išsamius aprašymus, partneriai dirba su aukštos kokybės rezervavimo sistema, kuri leidžia operatyviai rezervuoti ir gauti patvirtinimus on-line režime.

Mūsų misija – vystyti turizmą, siūlant klientams tokias turistines paslaugas, kurios atitinka aukštas, profesionalias ir etiškas verslo normas.

Keliaudami ir ilsėdamiesi su mumis, nepriklausomai nuo viešbučio kategorijos, galite būti tikri – Jūs būsite labiausiai laukiami kelionių organizatoriaus TEZ TOUR svečiai.

Views All Time
Views All Time
2981
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!