Turizmo agentūra „Septynios mylios“ įsikūrė 2002 metų pradžioje. Šią jauną agentūrą jau pripažino Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA – International Air Transport Association). Nuo 2002 metu lapkričio UAB „Septynios mylios“ yra IATA narė. Visi agentūros darbuotojai yra sertifikuoti ir turi IATA diplomus.

Teikiamos paslaugos:

 • Lėktuvų, jūrų keltų, autobusų ir traukinių bilietų rezervavimas, pardavimas ir pristatymas;
 • Viešbučių, pervežimų, ekskursijų, teatro ir koncertų bilietų užsakymas Lietuvoje ir užsienyje;
 • Poilsinės ir pažintinės kelionės;
 • Mokomosios kelionės, konferencijų ir seminarų organizavimas firmų ir organizacijų užsakymu;
 • Sveikatos ir kelionės draudimas;
 • Vizų tvarkymas;
 • Aviabilietų pristatymas užsakovui;
 • Automobilių, autobusų nuoma;
 • Autoturizmas;
 • Užsakomųjų skrydžių rengimas.

Paslaugų užsakymas

Ruošiant individualias keliones (ir dalykines, ir poilsines), mes dirbame per savo partnerius įvairiose šalyse, didžiausias jų – stambus užsakymų centras Londone Gulliver’s Travel Agency. Naudodamiesi šiuo centru, galime pasiūlyti apie 5000 viešbučių įvairiose šalyse, daugeliu atveju žemesnėmis, nei paties viešbučio, pardavimo kainomis. Užsakymu centrui „Septynios mylios“ siunčia užsakymą internetu ir gauna patvirtinimą per 5 min. Jei pageidaujamas viešbutis tuo metu pilnas, tvirtinami kambariai kitame viešbutyje, panašiame savo kaina ir vieta. Jei mūsų partneris, Gulliver’s Travel Agency, negali pasiūlyti pageidaujamam laikui tinkamo viešbučio, naudojamasi KRS sistemos siūlomais viešbučiais. Klientų patogumui siūlome Global Hotel Programme, Operation Europe ir “Hotel Reservation System” paslaugas. Mūsų partneriai – žinomos ir ne vienerius metus dirbančios patikimos firmos: Allied Tours (JAV), Fantasy Travel (Graikija), Mosaic Travel (Kipras), Becker Travel (Vokietija), Estravel (Estija), TYGG Tours (Ispanija), Voyage Services Plus (Prancūzija) ir kt.

Planuojant verslo ir poilsines keliones klientams galime pasiūlyti skrydžius visomis pasaulio aviakompanijomis, ne tik turinčiomis savo atstovybes Lietuvoje.

Naujovė rinkoje – itin patogi traukinių bilietų rezervavimo sistema Rail Europe.

Dokumentų pristatymas

Pageidaujant, bilietai ir kiti kelionės dokumentai pristatomi tuo laiku, dėl kurio susitariama, nurodytu adresu. Dokumentų rinkinį gali sudaryti: aviabilietas, skrydžių tvarkaraštis, viešbučio vaučeris, pasas su viza, kelionės programa, draudimas, informacija apie šalį.

Verslo, turistinių ir poilsinių kelionių paslaugų spektras ir pasiūlymai:

1. Aviabilietų rezervavimas. Skrydį pradedant Lietuvoje ir grį˛tant į Lietuvą, galime pasiūlyti labai patrauklias kainas, kadangi dauguma aviakompanijų, su kuriomis mes dirbame, naudoja ėjimo i rinką strategija ir taiko kainas su didele nuolaida, palyginti su Vakarų Europa ar JAV. Jei Jūsų pageidaujamas skrydis neįmanomas su viena iš aviakompanijų, taikančių specialias kainas, kompiuterinėje rezervacijų sistemoje (KRS) peržiūrimi visi įmanomi variantai ir parenkamas tinkamiausias pagal kainą ir jungčių patogumą skrydis (skrydžio trukmę, persėdimų, jei reikalingi, skaičių, laiką tarp skrydžių). Nurodžius pageidaujamą skrydžio maršrutą ir datas, taip pat skrendančių žmonių skaičių, pirmiausia peržiūrimos visos galimybes skristi, naudojantis sutartinėmis, t.y. mažiausiomis kainomis. Jei sutartinės kainos negali būti taikomos tam tikram maršrutui ar nėra vietų į reikalingus reisus, siūlomi alternatyvūs variantai (kita aviakompanija, artimom datom, brangesne klase). Pageidaujant, klientai įrašomi į laukimo sąrašus reikalingam reisui, tuo pat metu rezervuojamos vietos brangesne klase ar kitu reisu, kad, nepasitvirtinus pigesnėms vietoms, išliktų galimybė išskristi reikiamu metu.

2. Viešbučių rezervavimas. Kelionių agentūra „Septynios mylios“ turi galimybę užsakyti viešbučius visuose didesniuose pasaulio miestuose, klientui patogiomis sąlygomis. Viešbučių kategorijos – įvairios: nuo vienos iki penkių žvaigždučių, prabangių apartamentų. Kelionių agentūros darbuotojai parenka viešbutį patogiausioje vietoje: miesto centre, jei vykstate verslo reikalais, prie mugių centrų, jei vykstate į parodą, paplūdimuose, kurortinėse zonose, jei vykstate ilsėtis. Už viešbučio rezervaciją atsiskaitoma klientui patogia forma. Mes priimame mokėjimus banko pavedimu, kreditine kortele, grynaisiais. Išsamiai informuosime Jus apie visas rezervacijos detales. Jei Jums patogiau mokėti atvykus i viešbutį – suteikiama ir tokia galimybė. Parinkdami viešbutį mes stengiamės pasiūlyti kelias alternatyvas, kad galėtumėte pasirinkti atsi˛velgdami į kambarių kainas bei viešbučių siūlomas paslaugas. Kiekvienu atveju pateiksime išsamią informaciją apie viešbutį, siūlomas paslaugas, dislokaciją, kambarių skaičių, daugeliu atveju gausite viešbučio, kuriame gyvensite, bukletą.

3. Poilsinės ir pažintinės kelionės. Mūsų biure rasite vizualinės informacijos priemonių: viešbučių bukletų, patogių žemėlapių, kultūrinės bei geografinės informacijos apie atskiras valstybes, jų religines tradicijas, klimato sąlygas, vietinę valiutą, virtuvės ypatumus, aprangos tradicijas. Mes kaupiame vaizdo kasečių rinkinį apie atskiras valstybes. Vaizdo kasetes mielai siūlome klientams, planuojantiems poilsį. Kelionių agentūra „Septynios mylios“ siūlo grupines ir individualias poilsines, pažintines keliones, sudėtingus turus, tarp jų ir vieno garsiausių pasaulyje turų operatorių – TUI – produktus. TUI suteikia galimybe aplankyti egzotiškas šalis, salas Indijos, Atlanto bei Ramiajame vandenyne. Standartinį paketą sudaro tiesioginis skrydis iš kurio nors Vokietijos miesto, Varšuvos, Amsterdamo, Vienos iki Jūsų pasirinkto taško ir atgal, perve˛imas (oro uostas – viešbutis – oro uostas) bei pageidaujamos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje. Atstovaujame didžiausiam kelionių organizatoriui Lietuvoje „Novaturui“, kuris šiais metais siūlo poilsines ir pa˛intines keliones į Ispaniją, Maljorką, Italiją, Kroatiją, Kretą, Graikiją, Kiprą, Antaliją, Marmarį, Egiptą bei plačią pažintinių kelionių autobusu programą. Mes siūlome naują poilsinę programą kiekvienam sezonui. Žemos sezonui –slidinėjimas, poilsis Azijos bei centrinės Amerikos kurortuose, geriausiose Europos gydyklose, vasarą – poilsis populiariuose Europos kurortuose. Kelionių agentūroje sukaupta informacija leidžia kvalifikuotai rengti individualias poilsines bei pažintines keliones. Klientas pasirenka tinkamiausias kelionės datas, maršrutą, viešbučių kategoriją. Kiekvienam klientui pateikiame kelionės programą, informaciją apie miestus bei vietoves, kurias aplankysite. Gausite išsamų kelionės maršrutą, kilometražą, konsultacijas vairuotojams, jei planuojate vykti savo automobiliu ar nuomoti automobilį. Klientui pageidaujant užsakome pažintines ekskursijas su gidais, pietus ar vakarienę restorane, pervežimus, automobilio nuomą, pateikiame traukinių tvarkaraščius. Sutvarkome visus kelionės formalumus: pasirūpiname viza, medicininių išlaidų kelionėje į užsienį draudimu, automobilio draudimu kelionei į užsienį. Siūlome kelionės draudimą, kuris bent iš dalies kompensuoja patirtus nuostolius, keliones metu praradus jungtį, neišvykus į numatytą kelionę dėl nuo kliento nepriklausančių priežasčių, pavėlavus išvykti i ar užsienyje praradus pasą; siūlome ir bagažo draudimą. Kelionių agentūros darbuotojai suteiks informaciją apie būtinus kelionės dokumentus, jų galiojimą, skiepus.

4. Keltai. Kelionių agentūroje „Septynios mylios“ galite užsisakyti keltų bilietus maršrutais Klaipėda–Kylis, Klaipėda–Karlshamnas, Talinas–Helsinkis, Talinas–Stokholmas. 

Pagrindiniai Turizmo agentūros „Septynios mylios“ darbo principai:

 • kokybė
 • profesionalumas
 • konfidencialumas
 • operatyvumas
 • gera kaina
Views All Time
Views All Time
3212
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!