UAB “Novaturas” įsteigta 1999 m. gruodžio 16 d. Įmonė buvo įkurta siekiant įgyvendinti Vakarų Europoje įprastą turizmo verslo organizavimo modelį – atskiriant kelionių organizavimą nuo kelionių pardavimo. “Novaturo” gimimą sąlygoja steigėjų noras pasidalinti sukaupta kelionių organizavimo patirtimi, pasiūlyti platesnę kelionių maršrutų geografiją ir, svarbiausia, užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę mažesnėmis kainomis.

UAB “Novaturas” organizuoja keliones į populiariausius pasaulio kurortus: užsako lėktuvus, autobusus, viešbučius, pramogas ir ekskursijas, organizuoja turistų aptarnavimą užsienio kurortuose. Šių kelionių ir viešbučių aprašymai pateikiami kelionių kataloguose, kurie spausdinami šimtatūkstantiniais tiražais ir pateikiami tiek keliautojams, tiek kelionių agentūroms.

UAB “Novaturas” tiesiogiai kelionių turistams neparduoda – visas pardavimas vykdomas per kelionių agentūras. Šiuo metu bendradarbiaujama su daugiau nei 200 kelionių agentūrų Lietuvoje ir su maždaug 100 kelionių agentūrų Latvijoje, Estijoje, Kaliningrado srityje ir Baltarusijoje.

UAB “Novaturas” yra šiuo metu didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse, turintis savo padalinius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 2001 m. įsteigęs naują įmonę Latvijoje “Novaturas” jau pirmaisiais veiklos metais užėmė 30 procentų Latvijos kelionių rinkos. 2003 m. vasarą “Novaturas” pradėjo savo veiklą Estijoje. Trijų Baltijos valstybių turizmo rinkų sujungimas leidžia ne tik efektyviau panaudoti aviakompanijų skrydžius, bet ir išlaikyti žemas kelionių kainas.

Views All Time
Views All Time
3758
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!