Kelionių agentūra “LITAURA” Lietuvos turizmo rinkoje dirba nuo 1991 metų. Mūsų klientai – tai ne tik įvairaus amžiaus žmonės, bet ir solidžios organizacijos. Didžiausias mūsų rūpestis, kad klientai būtų patenkinti kelione, patirtų daug gražių įspūdžių bei prisiminimų.

LITAURA taip pat yra kelionių organizatorius, organizuojantis keliones po Europą: Prancūziją, Čekiją, Vengriją, Austriją, Slovakiją, Lenkiją, Latviją, Estiją. Kartu su mūsų profesionaliais gidais kelionių maršrutai nuolatos tobulinami, atsižvelgiant į klientų nuomonę, kuri yra svarbiausias tolimesnio mūsų darbo veiksnys. Didėjant kelionių geografijai, didėja ir įvairiausių kelionių maršrutų. Per pastaruosius metus mūsų klientai ypač pamėgo jungtines (aplankant keletą šalių) keliones autobusu. Norinčių nebrangiai, bet turiningai praleisti laiką ir pamatyti daug kraštų, nenuvilsime ir šiemet.

Kelionės lėktuvu vykdomos kartu su Lietuvos bei užsienio šalių partneriais: Tez Tour, Novaturas, Horizont Travel, Domina Travel ir kt.

Maloniai kviečiame keliauti su kelionių agentūra “Litaura”! Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionė būtų patogi, saugi ir maloni.

Linkime Jums puikiu atostogų ir neišblėstančių įspūdžių!
LITAURA kolektyvas

Views All Time
Views All Time
5095
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!