Moschino

Dizainerio Franco Moschino provokuojantis, ironiškas stilius tapo tarsi pasipriešinimo klasikinės mados diktatui simboliu. Net ir tie kritikai, kurie manė, kad Franco Moschino sukurtų drabužių stilius yra tarsi provokacija be ateities, pripažino dizainerio išskirtinumą ir unikalumą. Franco Moschino gimė 1950 m. netoli Milano. Sulaukęs 33 metų Franco Moschino 1983 m. pristatė moteriškų drabužių kolekciją ir įregistravo savo prekės ženklą, taip prasidėjo kelias į šlovę. 1985 m. dizaineris pristatęs moteriškų drabužių kolekciją „Cheap and Chic” privertė į madą pažvelgti kitu kampu. Nuolat kovodamas su stereotipais, nusistovėjusiomis taisyklėmis, nepakęsdamas „aklo sekimo” mada, jis mados pasaulyje buvo pramintas „infant terrible” („sunkus vaikas”). Pirmuosius kvepalus „Moschino” sukūrė po dviejų metų po kolekcijos „Cheap and Chic” pristatymo. Dizainerio kvepalai pasižymi dinamiškumu ir vos juntamu jausmingumu. Dizainerio Franco Moschino šį pasaulį paliko 1994 m., bet jo maištingas stilius išliko. Po jo mirties mados namams ėmė vadovauti Rossella Jardini, buvusi Franco Moschino partnerė. Ji išleido žymius kvepalus „The Chip and Chic” ir kvepalus „Oh! De Moschino”, sukūrė vyrišką liniją „Uomo?” ir sportinių drabužių liniją „Moschino Life”. 2003 m. pasirodė ir pirmieji šių mados namų laikrodžiai. Pagrindinis kompanijos Moschino šūkis, kuris išlieka aktualus ir šiandien – „Madinga – tai, kas Jums patinka”.

Moschino Hippy Fizz Eau de Toilette

Ryškios, drąsios spalvos ir aistra gyvenimui. Hippy Fizz tarsi geros nuotaikos užtaisas. Tai kvapas, kuris įkūnija permainas ir jausmą, užplūstantį artėjant pavasariui. Energijos kupinas gėlių aromatas Hippy Fizz skirtas aistringoms ir kiekviena gyvenimo akimirka besidžiaugiančioms moterims.

Sudedamosios dalys
Aviečių lapai, rožės, žibuoklės, magnolijos, lotosai, kedras, sodinės briedragės, muskusas.

Kvapas
Džiaugsmingas, gaivus, „kibirkščiuojantis”.

Moschino Cheap n Chic I Love Love Eau de Toilette

Šis kvapas sukurtas įsimylėjusiai, žaismingai, provokuojančiai, seksualiai ir koketiškai moteriai. Šiek tiek ironiškas, gundantis, paslaptingas kvapas Cheap & Chic I Love Love tarsi stebuklingas kokteilis, suteiks Jums ypatingo žavesio ir padės suprasti meilės kalbą.

Sudedamosios dalys
Paprastosios pakalnutės, liūnmeldis, arbatinės rožės, cinamono lapai, citrinmedis, muskusas, kedras, greipfrutai, apelsinai.

Kvapas
Romantiškas, jaunatviškas, gaivus.

Views All Time
Views All Time
2012
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!