Miss Sixty

Kompaniją “Miss Sixty” 1989 m. įkūrė du italų dizaineriai Wichy Hassan ir Renato Rossi. Prekės ženklas “Miss Sixty” atsirado 1991 m. ir buvo skirtas prekės ženklo „Energie” moteriškų drabužių linijai. Šiuo metu “Miss Sixty” prekės ženklas yra italų kompanijos „Sixty Group” nuosavybė. “Miss Sixty” prekės ženklo drabužiai – tai moteriškas, seksualus ir imantrus stilius, turintis ir šiek tiek ironijos, skirta merginoms, kurios neturi laiko persirengti tris kartus per dieną ir renkasi ryškų bei individualų drabužių stilių. 2001 m. buvo pristatyta “Miss Sixty” prekės ženklo batų kolekcija. O visai neseniai kompanija „Coty Beauty” pristatė naujus prekės ženklo “Miss Sixty” kvepalus pavadinimu „Rock Muse”. Šie nauji kvepalai sukurti moteriai, kuri turi tiek vidinės energijos, kad gali tapti net roko muzikanto mūza. Kvepalų pavadinimas yra simboliškas. Kuri gi moteris atsisakytų pabūti mūza, pajusti savo unikalumą ir reikšmę labai svarbiam žmogui. Kiti prekės ženklo Miss Sixty kvepalai: „Miss Sixty Elixir”, „Miss Sixty Flower Power”.

Miss Sixty Elixir Eau de Toilette

Itin naujoviško vaisių ir rytietiško kvapo MISS SIXTY kvepalai Elixir meta iššūkį tradicijoms ir spinduliuoja ypatingą moteriškumą. Išdrįskite jais pasikvėpinti, ir Jus apgaubs gundantis kvapas, skatinantis aplinkinius išdrįsti prieiti, suteikiantis paslaptingumo ir intriguojantis, kad ir kur eitumėte.

Sudedamosios dalys
Rabarbarai, raudonieji serbentai, kvapieji pelėžirniai, heliotropai, ambra, palisandras.

Kvapas
Gaivus, gundantis, intriguojantis.

Miss Sixty Eau de Toilette

Stilingas ir žengiantis koja kojon su mada kvapas Miss Sixty pasirodė 2005 – aisiais. Skirtas mėgstančioms flirtuoti, žaismingoms ir jausmų neslepiančioms moterims. Miss Sixty aromatas – svaiginantis, įdomus ir šiuolaikiškas, tinka kvėpintis tiek dieną, tiek vakare ir kiekvienai progai.

Sudedamosios dalys
Raudonieji serbentai, heliotropai, ambra, juodoji dalbergija, rabarbarai.

Kvapas
Žaismingas, šiuolaikiškas, jausmingas.

Miss Sixty Rock Muse Eau de Toilette

Kiekvienam roko muzikantui svarbu turėti savo mūzą, kuri įkvėptų sukurti pačią gražiausią muziką, geriausius dainos žodžius. Kompanija „Coty Beauty” pristatė aistringą, temperamentingą ir karštą Miss Sixty kvapą Rock Muse, skirtą moteriai, kuri turi tiek energijos, jog gali tapti net roko muzikanto mūza. Ji išskirtinė ir žaisminga, kerinti ir jausminga. Kvepalai Rock Muse gali būti puiki dovana Jūsų mūzai.

Sudedamosios dalys
Greipfrutai, bergamotės, raudonieji serbentai, heliotropai, jazminai, paragvajinis bugienis, rožės, pačiuliai, santalai, kvapieji auksabarzdžiai, muskusas, „basmati” ryžiai.

Kvapas
Įkvepiantis, žadinantis jausmus.

Views All Time
Views All Time
2298
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!