Kylie Minogue

Kylie Minogue gimė 1968 m. Australijoje. Savo karjerą ji pradėjo nuo vienuolikos metų, kai buvo pakviesta vaidinti seriale „Skyways“. Sulaukusi septyniolikos metų metė mokyklą, kad visą laiką galėtų skirti aktorės profesijai. Kylie Minogue vaidmuo seriale „Neighbours“ iki šių dienų išlieka vienu populiariausių. Pirmąjį savo singlą Kylie Minogue pristatė 1987 m., kuris tapo pačiu perkamiausiu aštuoniasdešimtųjų metų singlu visoje Australijoje. Šiandien Kylie mėgaujasi neįtikėtinu populiarumu ir pagarba visame pasaulyje. Jai pavyko gauti daugybę apdovanojimų, auksinių ir platininių diskų, sukurti ir atlikti gausybę dainų, tapusių hitais daugelyje šalių. Sakoma, kad žmogus tampa legenda, tuomet, kai jį vadina vardu. Kylie Minogue jau seniai visi vadina tiesiog vardu – Kylie. „Aš nuo vaikystės svajojau sukurti savo kvepalus“ – prisipažino Kylie Minogue interviu metu „Women’s Wear Daily“. Jos pirmųjų kvepalų pavadinimas „Darling“ buvo pasirinktas neatsitiktinai: „Darling“ mane vadina mama, o aš šiuo žodžiu vadinu daugelį savo artimų draugių. Šis žodis tarsi persekioja mane kiekvieną dieną. Jis šiltas ir „pripildytas“ švelnių jausmų“ – teigia žymi australų dainininkė Kylie Minogue.

Kylie Minogue Showtime Eau de Toilette

Šūkis „Pasaulis – Jūsų scena“ atspindi viliojantį ir gundantį Kylie Minogue aromatą Showtime. Tai laukinių žemuogių, aviečių, gervuogių, juodųjų serbentų bei rožių, alyvų ir frezijų harmoningas derinys. Šis stulbinantis, nepaprastai ryškus, moteriškas, vaisių ir gėlių kvapas sukurtas drąsioms ir veržlioms moterims, mylinčioms gyvenimą, laisvę ir pagundas.
 
Sudedamosios dalys 
Laukinės žemuogės, juodieji serbentai, avietės, rožės, frezijos, lelijos, saldymedis, dalbergijos, baltasis muskusas, saldainiai „praline“, vanilė.
 
Kvapas 
Skirtas kvėpintis dieną, viliojantis.

Kylie Minogue Sexy Darling Eau de Toilette

Žymios Australijos dainininkės, sėkmingos verslininkės, seksualios, žaismingos ir žavingos Kylie Minogue pristatytas kvapas Sexy Darling tarsi skleidžia seksualumą. „Aš tikiu, kad kvapas Sexy Darling gali padėti pasijusti seksualia ir savimi pasitikinčia moterimi “, – teigia Kylie.
 
Sudedamosios dalys  
Gėlių natos, raudonosios rožės, rausvieji pipirai, apelsinų žiedai, jazminai, heliotropai, sultingos kriaušės, muskusas, santalai.

Kvapas 
Moteriškas, seksualus.

Kylie Minogue Couture Eau de Toilette

Stiliaus ikona, populiari dainininkė, galinti didžiuotis daugybe apdovanojimų, platininių ir auksinių diskų bei dainomis, kurios užkariavo klausytojų širdis ir tapo hitais daugelyje šalių. Tik pasirodžius jos pirmajam kvapui „ Darling“ Kylie prisipažino: „Aš nuo vaikystės svajojau sukurti savo kvepalus“. Slapta Kylie svajonė pildosi: Couture – tai jau penktieji populiarios dainininkės Kylie Minogue kvepalai. Spinduliuojantys eleganciją, kuria taip žavi savo gerbėjus populiari dainininkė, kvepalai Couture įkūnija naują Kylie gyvenimo etapą, kurios akinančiai spindinti šypsena tik patvirtina jos meilę gyvenimui. Kartu aistringas ir subtilus, ryškus ir moteriškas bei švelnus kvapas Couture tiesiog nepalieka abejingų. Teigiama, jog kvapas Couture – geriausias iš visų, iki šiol pasirodžiusių Kylie Minogue kvepalų.

Sudedamosios dalys
Vyšnios, citrinų žiedai, našlaitės, kvapiosios kanangos, jazminų žiedai, pasifloros, muskusas, vanilės šerbetas, baltasis kedras.

Kvapas
Šiuolaikiškas, elegantiškas, moteriškas.

Kylie Minogue Darling Eau de Toilette

Į parfumerijos pasaulį Kylie Minogue įžengė su didžiule aistra ir kartu su kompanija „Coty“. Pirmasis Kylie Minogue, žymios Australijos dainininkės, kvapas Darling pasirodė 2006-aisiais. Jausminga, miela, viliojanti, stipri, kerinti ir švelni – tokia yra Kylie. „Mano pirmųjų kvepalų pasirodymas sutapo su nauju mano gyvenimo etapu“, – teigė Kylie Minogue. Kvapas Darling atskleidžia visas geriausias Kylie Minogue asmenybės puses.
 
Sudedamosios dalys  
Kvapiosios pasifloros, frezijos, ličiai, lelijos, saldžioji boronija, pačiuliai, santalai, ambra, vanilė.
 
Kvapas
Skirta kvėpintis tiek dieną, tiek vakare, romantiškas.

Kylie Minogue Sweet Darling Eau de Toilette

Žymios dainininkės Kylie Minogue kvapas Sweet Darling papildo anksčiau pasirodžiusį pirmąjį Kylie Minogue kvapą Darling. Šį aromatą, kaip ir jo pirmtaką, sukūrė parfumeris Thierry Wasser. Jausminga, miela, viliojanti, stipri, kerinti ir švelni – tokia „Sweet Darling“ moteris. Jos nepaprastas grožis ir kvepalų dvelksmas užburia aplinkinius, o nepastebėti jos tiesiog neįmanoma.

Sudedamosios dalys
Pasifloros, frezijos, boronijos, cukraus vata, santalai, pačiuliai, vanilė.

Kvapas
Moteriškas, žadinantis jausmus.

Views All Time
Views All Time
2264
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!