Gwen Stefani

Gwendoline Renee Stefani gimė 1969 m. Kalifornijoje. Jos motina Patti – pusiau škotė, pusiau britė, turinti airiško kraujo, o tėvas Denis Stefani – italas. Nuo vaikystės Gwen Stefani tėvai skatino būsimosios žvaigždės domėjimąsi muzika: mokė ją miuziklų dainų, supažindino su amerikiečių folk muzika. Scenoje Gwen Stefani debiutavo atlikusi dainą iš miuziklo „Muzikos garsai“. Galima teigti, kad Gwen Stefani yra išskirtinė asmenybė: ne tik dainininkė, dainų autorė, bet ir aktorė, ir modelis, ir parfumerijos linijos kūrėja. „Andegraundo mūza“, – taip Gwen Stefani apibūdino Michele Scannavini, kompanijos „Coty Prestige“ prezidentas. 2003 m. ji sukūrė mados linija „L.A.M.B.“ ir atsiskleidė kaip dizainerė. Gwen Stefani kurtais rūbais ir aksesuarais mielai ėmė puoštis tokios žvaigždės, kaip Nicole Kidman, Paris Hilton, Nicole Richie, Pamela Anderson, Halle Berry, bet geriausiai savo kurtus drabužius išgarsino pati Gwen. 2005 m. pasirodė laisvesnio stiliaus jaunimui skirta drabužių linija „Harajuku Lovers“. Gwen Stefani sukurtas drabužių, avalynės, laikrodžių ir rankinių kolekcijas galiausiai papildė ir kvepalai, kurie buvo pavadinti tiesiog „L“.

Gwen Stefani L.A.M.B. Eau de Parfum

Pirmuosius savo prekės ženklo L.A.M.B. kvepalus viena originaliausių muzikos žvaigždžių Gwen Stefani pavadino tiesiog L. Toks pavadinimas buvo pasirinktas neatsitiktinai:  „L“ – tai pirmoji žodžio Love (išvertus iš anglų kalbos reiškia „meilė“) ir Gwen Stefani drabužių prekės ženklo L.A.M.B. raidė. Neprilygstamas, efektyvus ir seksualus kvepalų L aromatas tarsi Gwen parašas – žavus jos asmenybės atspindys. L aromatas iš pradžių žavi „skaniu“ gėlių kvapu, kuris pereina į „kibirkščiuojančią“ gaivą ir galiausiai apsupa šiltu muskuso kvapu.

Sudedamosios dalys
Žalumynų natos, paprastoji eichornija, baltoji frezija, kriaušės, žibuoklių lapai, jazminų žiedai, rožės, pakalnutės, kvapusis pelėžirnis, apelsinų žiedai, heliotropų žiedai, muskusas, franžipanų žiedai, persikų odelės.

Kvapas
Unikalus, neprilygstamas, efektyvus.

Views All Time
Views All Time
2056
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!