Ed Hardy

Prekės ženklą „Ed Hardy”, pavadintą tatuiruočių krikštatėvio Don Ed Hardy garbei, sukūrė ir 2004 m. pasauliui pristatė žymus ir charizmatiškas dizaineris Christian Audigier, kuris garsėja neįtikėtina naujų mados krypčių nuojauta. Dėka Christian Audigier per trumpą laiką prekės ženklas „Ed Hardy” nepaprastai išpopuliarėjo, daugelis žvaigždžių, žinomų sportininkų, aktorių, dainininkų susižavėjo „Ed Hardy”. Žymus dizaineris Don Ed Hardy gimė Prancūzijoje. Dizainerio karjerą jis pradėjo būdamas 14 metų ir pirmąją kolekciją sukūrė prekės ženklui „MacKeen Jeans”. Tuo metu jo įkvėpimo šaltiniu tapo mylimiausia jo grupė „Rolling Stones”. Nepaisant jauno amžiaus Christian Audigier pagrindines kolekcijas „MacKeen Jeans” kurdavo be kitų pagalbos. „Aš prisimenu keliones. Tokijas, Paryžius ir galiausiai Niujorkas, kuris man ypatingai įsiminė ir aš nusprendžiau grįžti į Niujorką bei pradėti savo veiklą”, – teigė Audigier. Jis kūrė tokiems prekės ženklams kaip „Guess”, „Fiorucci”, „Bisou Bisou”, „Levi’s”, „Diesel” ir kt. Netrukus žiniasklaida dizainerį Christian Audigier praminė naujuoju „džinsų karaliumi”. Nepaisant pasisekimo Niujorke, dizaineris vis dėl to nusprendė viską mesti ir išvykti. Vieną žiemos vakarą žiūrėdamas televizorių susidomėjo pasakojimu apie nepaprasto grožio Bali salą ir įsigeidė ją pamatyti. Apsigyvenęs Bali saloje jis toliau kūrė, bet vieną dieną sugrįžo į JAV. Tik dabar pasirinko ne Niujorką, o Los Andželą. „Los Andželas tapo nauju išbandymu man”, – teigia dizaineris. Būtent čia jis nusprendė kartu su „tatuiruočių karaliumi” Don Ed Hardy užsiimti nauja veikla. „Don Ed Hardy yra geriausias ir man labai norėjosi padirbėti su legenda”, – paaiškino apie savo sprendimą dizaineris. Iki susitikimo su dizaineriu Christian Audigier tatuiruočių meistras Don Ed Hardy neturėjo savo prekės ženklo ir net svajoti nesvajojo, kad per keletą metų jo vardo prekės ženklas taps toks populiarus. Pasak Christian Audigier sėkmė slypi bendradarbiavime, būtina turėti partnerį, nes vienam labai sunku pasiekti aukštumas mados pasaulyje. „Man pasisekė, kad sutikau Don Ed Hardy, manau, kad ir jis yra patenkintas mūsų bendru darbu”, – teigia dizaineris. Pirmieji Ed Hardy kvepalai pasirodė 2008 – aisiais, tais pačiais metais pasaulį išvydo ir antrieji kvepalai „Love and Luck”.

Ed Hardy Eau de Parfum

Garsaus dizainerio, tatuiruočių meistro Christiano Audigerio, išsiskiriančio charizmatiška asmenybe ir neįtikėtina naujų mados krypčių nuojauta, moterims skirtas kvapas dvelkia gėlėmis ir vaisiais. Išskirtinių ir seksualių kvepalų buteliuko ir pakuotės dizainas primena „crayzy-punk” stilių, o nuostabiai patrauklus aromatas tiesiog užburia.

Sudedamosios dalys
Mangai, obuoliai, laukinės žemuogės, raudonieji greipfrutai, frezijos, liepžiedžiai, šilta ambra, tongapupės, vanilinis pudingas.

Kvapas
Vibruojantis, seksualus, skanus.

Ed Hardy Love & Luck Eau de Parfum

Meilė ir sėkmė kvepalų buteliuke. Intriguojantis kvapas įkvėptas Sakės, japonų kultūros ir azijietiškos mados. Jis tarsi svaiginantis eliksyras, kupinas gyvybės, spalvingas, sukurtas iš bergamočių, apelsinų, unikalios raudonosios Sakės, slyvų, nektarinų ir jazminų žiedų, kuriuos puikiai papildo rausvieji pipirai, muskusas, kedras, santalai ir pačiuliai.

Love & Luck – tai kvapas, verčiantis susimąstyti apie nenuspėjamą fortūną ir lydinčią sėkmę. Svaiginantis ir viliojantis aromatas, slypintis žaismingame kvepalų buteliuke su paslaptinga geiša, slepiančia užkoduotą žinutę: „Kiekvienam iš mūsų suteiktas svarbiausias dalykas gyvenime – šansas būti laimingu. O meilė ir sėkmė – tai svarbiausia, ką gali padovanoti gyvenimas!”. Džiaukitės sėkme, vertinkite meilę ir jokiu būdu nepaleiskite fortūnos…

Sudedamosios dalys
Bergamotės, apelsinai, raudonoji Sakė, vyšnių žiedai, juodieji serbentai, rausvieji pipirai, nektarinai, jazminų žiedai, slyvos, muskusas, kedras, santalai, pačiuliai.

Kvapas
Svaiginantis, nuotaikingas, viliojantis.

Views All Time
Views All Time
2017
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!