Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (18 dalis) Dana

Dana

Kompanija „Dana Classic Fragrances” buvo įkurta dar 1932 – aisiais Ispanijoje. Tais pačiais metais pasaulį išvydo ir pirmasis „Dana Classic Fragrances” kvapas „Tabu”. Klasika tapę kvepalai tik pasirodę netrukus išgarsėjo dėka drąsių reklaminių plakatų, kurie tiesiog nepaliko abejingų. Daugelis piktinosi plakatuose išvydę aistrai atsidavusius apsinuoginusį vyrą ir moterį, o reklaminis kvepalų šūkis, kuris skelbė: „Apkaltinkite kvapą Tabu”, dar labiau pakurstė kalbas. Visa „Tabu” reklaminė kampanija įkūnijo pagrindinę mintį: „Galvojate, kad tai Jūsų kaltė, jog suartėjote taip greit ir leidote žaviam nepažįstamajam per daug? Nesikankinkite! Tiesiog suverskite kaltę kvapui Tabu!”. Nors ir rizikuodama, „Dana Classic Fragrances” nepabūgo tokio drąsaus žingsnio ir nepaisydama tiems laikams būdingo konservatyvaus požiūrio, išdrįso šokiruoti visuomenę ir išsiskirti iš kitų to meto kvepalus gaminančių kompanijų. Kvepalai „Tabu”, „Ambush”, „Canoe”, „Chantilly”, „Love's Baby Soft”, „English Leather” – tai tik maža dalis kvepalų, kurie išvydo pasaulį dėka „Dana Classic Fragrances” ir užkariavo klasikinių kvapų gerbėjų širdis.

Dana Chantilly Eau de Toilette

Kvapą Chantilly, pirmą kartą pasirodžiusį dar 1941 – aisiais, sukūrė parfumeris Paul Parquet. Svajingas ir moteriškas kvapas Chantilly – lyg prancūziški nėriniai. Užburia ir nepaliaujamai žavi.

Straipsniai 1 reklama

Sudedamosios dalys
Egzotiški vaisiai, apelsinmedžio žiedų aliejus (neroli), bergamotės, citrinos, prieskoniai, gvazdikai, jazminai, kvapiosios kanangos, rožės, apelsinų žiedai, oda, tongapupės, muskusas, sodinės briedragės, benzoinis stirakas, vanilė, santalai.

Kvapas
Svajingas, moteriškas, žavus.

Dana Tabu Eau de Toilette

Kvapas Tabu tarsi uždraustas vaisius. Kiekviename žingsnyje provokuoja, gundo ir intriguoja. Pirmą kartą pasirodęs dar 1932 – aisiais kvapas Tabu sukurtas, kad sužadintų jausmus ir skirtas moterims, jaučiančioms slaptą aistrą gyvenimui. Galvojate, kad tai Jūsų kaltė, jog suartėjote taip greit ir leidote žaviam nepažįstamajam per daug? Nesikankinkite! Tiesiog suverskite kaltę kvapui Tabu!

Sudedamosios dalys
Bergamotės, kalendros, apelsinmedžio žiedų aliejus (neroli), apelsinai, prieskoniai, gvazdikėlių aliejus, jazminai, narcizai, rožės, kvapiosios kanangos, ambra, benzoinis stirakas, kedras, civetų sekretas, samanos, muskusas, pačiuliai, santalai, kvapieji auksabarzdžiai.

Kvapas
Intriguojantis, žadinantis jausmus ir provokuojantis.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *