Agatha
Ruiz De La Prada
Beaute Des Levres

Agatha Ruiz de la Prada – viena kūrybingiausių ir garsiausių Ispanijos dizainerių. Jos kūriniai linksmi ir žaismingi. Agatha Ruiz de la Prada savo kūryba nori mums priminti, jog kiekvieno mūsų viduje slypi vaikas, kurio valiūkiška dvasia ir laki vaizduotė kuria neįmanomas formas ir spalvas.

Agatha Ruiz de la Prada aromatas moterims

Pradėkite dieną spalvingai!

Atsigaivinkite keliais FLOR lašeliais ir džiaukitės jausmingu, spinduliuo-jančiu gėlių aromatu! Jis prisitaikys prie Jūsų nuotaikos ir suteiks nenumaldomos laisvės pojūtį.

Kvėpindamiesi FLOR Jūs ne tik išreiškiate save, bet ir linksmai bei spalvingai pradedate dieną.

Neįprastas buteliuko dizainas – AGATHA stiliaus gėlė. Linksma ir originali, apelsino ir citrinos spalvų. Tai tarsi Jūsų kosmetikos stalelio dekoracija ir gaivus bei švelnus gėlių prisilietimas.

Kompanija „Perfumeria GAL” sukūrė provokuojantį, ilgai išliekantį aromatą, kuris išskirs Jus iš pilkos minios. Pagrindiniai kompozicijos elementai – žaliasis Kalabrijos mandarinas, Damasko rožė, pakalnutė ir sandalmedis – suteikia kvepalams neabejotiną išskirtinumą.

Agatha Beauty des Levres – kvapieji balzamai, sukurti garsios ispanų dizainerės

Agatha Beauty des Levres balzamų kolekcijoje atsispindi juos sukūrusios dizainerės asmenybė. Išbandę balzamus galėsite mėgautis Jums atsivėrusia maža, bet nuostabia Agatha kvapų ir spalvų pasaulio dalele.

· Elegantiški

· Spalvingi

· Kvapūs

· Su saulės filtrais SPF 4 ir vitaminu E

Views All Time
Views All Time
4415
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!