Gerbiami verslo atstovai, Tarptautiniai prekybos rūmai ICC Lietuva (ICC Lietuva) organizuoja Lietuvos verslininkų delegaciją, kuri lydės Lietuvos Respublikos Ministrą Pirmininką, jo vizito Japonijoje metu. Lietuvos verslininkų delegacijos vizitas vyks 2005 m. liepos 3 – 10 d. Ekonominiai ir kultūriniai renginiai planuojami Nagoya (Aichi prefektūra), Toyohachi, Tokyo.

Daugiau apie šį vizitą, jo programą ir tikslus galima paskaityti ICC Lietuva internetiniame puslapyje: www.tprl.lt/vizitai (Japonija).

Vizito darbotvarkė bus pildoma ir tikslinama, atsižvelgiant į Lietuvos verslininkų delegacijos narių poreikius. Laukiame Jūsų pasiūlymų bei pageidavimų šiuo klausimu.

Susidomėjusius galimybe dalyvauti vizite į Japoniją, kviečiame stebėti informaciją ICC Lietuva internetiniame puslapyje: www.tprl.lt/vizitai (Japonija), kuri bus atnaujinama ir papildoma. Iki š.m. gegužės 24 d. tikimės sulaukti jūsų komentarų ir atsakymų, kuriuos galite surašyti ICC Lietuva internetiniame puslapyje www.tprl.lt/vizitai (Japonija. Paspaudus žymą “REGISTRACIJA”), bei užpildyti vizito dalyvio registracijos anketą.

Nepriklausomai nuo Jūsų sprendimo dėl dalyvavimo vizite, mums būtų naudinga sulaukti jūsų klausimų ir interesų susijusių su darbu Japonijos rinkoje, o taip pat dėl bendradarbiavimo su Japonijos rinkos atstovais. Jūsų išsakytą problematiką ir klausimus ICC Lietuva pristatys Japonijos atstovams. Vietų skaičius ribotas.

Su pagarba,

Lauras Gaisrys

Generalinio direktoriaus pavaduotojas
ICC Lietuva
Tel.: 8 5 212 1111,
Faksas: 8 5 212 2621.

l.gaisrys@tprl.lt
www.tprl.lt, www.iccwbo.org

Views All Time
Views All Time
1932
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!