Diena, atnešanti laimę ir turtus

Diena

Vestuvės – viena svarbiausių ir iškilmingiausių šeimos švenčių. Ilgus amžius gyvavusios tradicinės vestuvių apeigos šiandien vėl atgyja, nes žmonės pradeda rimčiau žiūrėti į tradicijų tęstinumą. Daug kas vestuvių apeigose supaprastinta ir daugeliui vestuvės – tik šventinis žaidimas, turintis simbolinę prasmę. Kad šis žaidimas sustiprintų laimę, būtina santuokai parinkti palankią dieną. Vestuvių puotos ir ceremonijos dieną reikėtų parinkti, remiantis Lo Šu nurodomomis palankiomis datomis bei jaunavedžių horoskopų lentelėmis. Šitokia palankios datos paieška yra labai svarbi.

Tiems, kurie neturi galimybių taip apskaičiuoti palankų laiką, patartina pasirinkti pirmąją mėnulio dieną atitinkančias datas, nes tai – naujos pradžios simbolis. Galbūt toji data nebus pati palankiausia, tačiau bet kuriuo atveju tai geriau, negu susituokti nepalankią dieną. Pilnaties naktis – taip pat tinkamas metas, nes tai – santuokos Dievo šventė. Manoma, kad šis Dievas gyvena Mėnulyje.

„Santuokai palanki diena tuomet, kai visi elementai tarpusavyje sklandžiai dera – atneša porai pasakišką laimę ir turtus“,- skelbia Feng Šui.

Straipsniai 1 reklama

Aštuonios dovanos nuotakai

Apeigų knygoje sakoma, kad dovanojimo paprotys išreiškia abipusius ištikimybės, globos ir sėkmingo giminės pratęsimo linkėjimus. Pavyzdžiui, Kinijoje jaunikis turėtų nuotakai padovanoti aštuonias dovanas: paauksuotą veidrodėlį, kuris apsaugotų nuo piktų dvasių; saldainių – tai žada saldų gyvenimą; raudono šilko – materialinės gerovės linkėjimą; pinigų jos broliams ir tėvams; vaiką ir žuvį vaizduojantį paveikslą – sėkmingo gimdymo ženklą; bijūnų puokštę šeimyninei laimei skatinti; sandalo medžio vėduoklę – pažadą saugoti nuotaką visą gyvenimą.

I.G.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]