Pasaulinės elektronikos lyderės „Casio” sukurtas ploniausias – tik pusantro centimetro storio – 10 mln. pikselių skaitmeninis fotoaparatas pasiekė ir Lietuvos rinką. Kompaktiškojo modelio korpusas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, jame įdiegtas itin ryškus 2,7 colių ekranas ir 3 kartus artinantis objektyvas. Modelis „EX-S10″ taip pat išsiskiria specialiu režimu, kurį pasirinkus užraktas suveiks būtent tą akimirką, kai fotografuojamas žmogus nusišypsos.

Nepaisant kompaktiškumo, fotoaparate „EX-S10″ yra įdiegta didesnė nei įprasta, 1/2,3 colių skersmens, naujai sukurta 10,1 mln. pikselių vaizdo matrica. Todėl net ir spausdinant dideliu formatu ar spausdinant tik nedidelę nuotraukos dalį, bus gaunama aukštos kokybės nuotrauka.

Naujasis automatinio užrakto režimas, įdiegtas „EX-S10″, skirtas ne tik šypsenų „medžioklei”. Pasirinkus šį režimą taip pat bus galima išvengti neryškių nuotraukų, nes automatiškai bus reaguojama į fotografuojančiojo rankų drebėjimą, todėl užraktas suveiks tik tada, kai drebėjimas liausis. Kitas nustatymas leis išvengti neryškių nuotraukų dėl fotografuojamo objekto sujudėjimo, nes užraktas suveiks tik tą akimirką, kai objektas nejudės.

Didelis dėmesys kuriant naująjį modelį buvo skirtas filmavimo galimybėms. „EX-S10″ yra įdiegtas MPEG-4 glaudinimo standartas H.264, kuriuo filmuojant galima išsaugoti pusantro karto daugiau įrašų. Filmuoti galima ir plataus formatu (16:9 kraštinių santykio) režimu, o, pasirinkus specialų „YouTube” režimą, vaizdo medžiagą yra itin lengva įkelti į internetą. Be to, „EX-S10″ yra galimybė redaguoti filmuotą medžiagą (ją karpyti, pasukti ir pan.) tiesiog fotoaparato ekrane.

Dar kita naujovė – „Casio” sukurtas naujas „Super Clear” skystųjų kristalų ekranas. Pasak gamintojų, naujasis ekranas atkuria ryškias spalvas net ir esant ryškiam apšvietimui, o į jį žvelgti galima iš bet kurio kampo. Ekrano ryškumą taip pat galima reguliuoti.

„EX-S10″ yra įdiegta ir savaiminio veidų atpažinimo bei įsiminimo technologija. Artimų ar svarbių žmonių veidus galima išsaugoti modelio atmintyje, todėl pasirinkus specialų režimą ir fotografuojant žmonių būrį, fotoaparatas automatiškai atras ir fokusuos būtent šiuos jo atmintyje išsaugotus veidus. „EX-S10″ galima naudotis ir kaip tradiciniu informacijos laikikliu: į jį iš kompiuterio galima perkelti įprastinius („Word”, „Excel”, „PowerPoint”) dokumentus.

Lietuvoje „EX-S10″ modelį galima įsigyti fotolaboratorijose, technikos prekybos tinkluose bei interneto svetainėje „Foto.lt”. Fotoaparato kaina – apie 850 litų.

1957 m. Japonijoje įkurta „Casio” – pasaulinė elektronikos lyderė, didelį dėmesį skirianti technologinėms inovacijoms. „Casio” yra vienas iš skaitmeninių fotoaparatų lyderių Japonijoje: įvairiais vertinimais ji užima apie penktadalį šios šalies rinkos. Vokietijoje pagal populiarumą „Exilim” modeliai yra antrojoje vietoje tarp visų skaitmeninių fotoaparatų.

Views All Time
Views All Time
1300
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!