„Panasonic” atskleidė naujojo pasaulinio garso “Leica” makroobjektyvo pavadinimą: tai LEICA DG MACRO-ELMARIT 45 mm / F2,8 ASPH. / MEGA O.I.S. (35 mm fotoaparatų atitikmuo: 90 mm). Pristatytas ir dar vienas naujas “LUMIX G Micro System” grupės narys – plokščias keičiamas objektyvas LUMIX G 20 mm / F1,7 ASPH. (35 mm fotoaparatų atitikmuo: 40 mm).

Viso pasaulio fotografijos entuziastų ilgai lauktas naujasis LEICA DG MACRO-ELMARIT 45mm / F2,8 ASPH. / MEGA O.I.S. pasižymi puikia vaizdo kokybe su minimaliais iškraipymais, chromatinėmis aberacijomis, sudvigubintais atvaizdais ir blikais, kuri atitinka griežtus “Leica” standartus ir pranoksta drąsiausius lūkesčius.

Naujoje objektyvų konstrukcijoje, kurią sudaro keturiolika elementų dešimtyje grupių, naudojami ir asferiniai, ir ED lęšiai, todėl ji yra ypač kompaktiška ir pasižymi visais “Micro Four Thirds” standarto teikiamais privalumais, leidžiančiais gerokai sumažinti matmenis, tuo pat metu iki minimumo sumažinant iškraipymus ir chromatinę aberaciją. “Panasonic” MEGA O.I.S. (optinis vaizdo stabilizatorius) mažina miglotumą, kurį paprastai sukelia rankų virpėjimas, todėl daug lengviau išgauti aiškius vaizdus ryškiai sufokusuotose makronuotraukose arba fotografuojant blausiai apšviestose vietose, nenaudojant trikojo.

Objektyvas turi vidinį židinio nustatymo tiesioginės pavaros linijinį variklį su trimis slankiųjų struktūrų grupėmis fokusavimui, užtikrinantį puikią skyrą ir kontrastą, nekeičiant viso ilgio nuo realaus dydžio iki begalybės. Dėl įmontuoto žingsninio variklio ir filmuojant, ir fotografuojant fokusavimas vyksta sklandžiai ir tyliai. Galima akimirksniu nustatyti mažiausią 15 cm arba 50 cm (0,5-1,64 ft) židinio nuotolį, perjungus objektyvo apsodą, atsižvelgiant į fotografavimo galimybes. LEICA DG MACRO-ELMARIT 45 mm / F2,8 ASPH. / MEGA O.I.S. objektyvas puikiai tinka ne tik originalaus dydžio makronuotraukoms, bet ir portretams, vidutinio nuotolio kadrams ir peizažams.

Kartu su “LUMIX G Micro System” fotoaparatais, naujasis objektyvas suteikia galimybę naudoti pažangią kontrasto AF sistemą, apimančią veido atpažinimo funkciją, su kuria fotografuoti daug patogiau ir smagiau. Septynios mentės suteikia diafragmai užapvalintą formą, kuri lemia patrauklų tolygumo efektą nesufokusuotose zonose, fotografuojant su didesnėmis diafragmos nuostatų reikšmėmis. Naujame LEICA DG MACRO-ELMARIT 45 mm / F2,8 ASPH. / MEGA O.I.S. objektyve naudojamas ypač patikimas metalinis fiksatorius ir objektyvo elementai su daugiasluoksne danga, kurie leidžia iki minimumo sumažinti sudvigubintus atvaizdus ir blikus ir pagerinti optines charakteristikas.

Naujasis LUMIX G 20 mm / F1,7 ASPH. yra ypač kompaktiškas ir lengvas, nepaisant F1,7 ryškumo, ir gali suteikti nuotraukoms puikų švelnaus fokusavimo efektą, dėl kurio jos tampa dar įspūdingesnės.

Naujoje objektyvų konstrukcijoje, kurią sudaro septyni elementai 5 grupėse, naudojami du asferiniai lęšiai, ypač efektyviai mažinantys iškraipymus ir chromatinę aberaciją, išgaunantys ypač aukštą skyrą nuo kampo iki kampo. Lankstus 20 mm židinio nuotolis (atitinkantis 35 mm fotoaparato 40 mm objektyvą) tinka ir įvairiausioms kasdienėms situacijoms, pavyzdžiui, saulėlydžiams įamžinti ar fotografuoti silpnai apšviestoje patalpoje, ir meninėms nuotraukoms, sukuriamoms naudojantis švelnaus fokusavimo privalumais. Kartu su “LUMIX G Micro System” fotoaparatais, LUMIX G 20 mm / F1,7 ASPH. suteikia galimybę naudoti pažangią kontrasto AF sistemą, apimančią veido atpažinimo funkciją, su kuria fotografuoti daug patogiau ir smagiau.

Septynios mentės suteikia diafragmai užapvalintą formą, kuri lemia patrauklų tolygumo efektą nesufokusuotose zonose, fotografuojant su didesnėmis diafragmos nuostatų reikšmėmis. Naujame LUMIX G 20 mm / F1,7 ASPH. objektyve naudojamas ypač patikimas metalinis fiksatorius ir objektyvo elementai su daugiasluoksne danga, kurie leidžia iki minimumo sumažinti sudvigubintus atvaizdus ir blikus ir pagerinti optines charakteristikas.

Views All Time
Views All Time
1987
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!