Velionio Johno Lennono (Džono Lenono) sukurti pašto ženklai, kuriuos įkvėpė sunkios 1971 metais streikavusių Didžiosios Britanijos paštininkų darbo sąlygos, buvo parduoti daug brangiau, negu tikėtasi.

Vieno aukciono Londone organizatoriai manė, kad šių pašto ženklų, kuriuose vaizduojamas sugniaužtas kumštis, kaina pakils maždaug iki 1 280 dolerių (3 840 litų), tačiau hitą “Imagine” atliekančios žvaigždės gerbėjai už juos nepagailėjo 2 tūkst. dolerių (6 tūkst. litų).

Kitas J.Lennono relikvijas pavyko parduoti už dar didesnę kainą. Brangiausiai gerbėjai nupirko “The Beatles” albumo “Revolver” kopiją su legendinio dainininko autografu – už ją paklota 34, 5 tūkst. dolerių (103,6 tūkst. litų). 1960 metais pagamintas stalas, priklausęs J.Lennonui, taip pat viršijo lūkesčius ir buvo parduotas už 3,8 tūkst. dolerių (11,5 tūkst. litų).

Fotografijų, kuriose įamžinti Australijoje viešėję “bitlai”, rinkinys per aukcioną “Sotheby’s” liko nenupirktas, nors organizatoriai tikėjosi už jį gauti ne mažiau kaip 24 tūkst. dolerių (72 tūkst. litų).

Už tūkstantines sumas parduoti ir kiti populiariąją grupę iš Liverpulio menantys daiktai, tarp jų bilietai ir programos su muzikantų autografais.

Views All Time
Views All Time
203
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!