“Panasonic” pristato “Lumix” DMC-ZX1 skaitmeninį fotoaparatą iš ZX serijos, išsiskiriančios galingu optiniu priartinimu ir nepaprastai plonu bei kompaktišku korpusu. Naujai sukurta lęšių sistema su vienu geriausių pasaulyje itin plonu 0,3 mm asferiniu lęšiu ir pirmą kartą šioje pramonėje pritaikytu 0,3 mm sferiniu lęšiu sudaro itin aukštų techninių charakteristikų 25 mm ypač plataus kampo objektyvą su 8 kartų optiniu priartinimu* ploname ir kompaktiškame korpuse.

Turėdamas galingą, 8 kartus priartinantį objektyvą, leidžiantį nufotografuoti net ir labai nutolusius objektus, šis fotoaparatas yra platus žingsnis pirmyn, lyginant su įprastais kompaktiškos klasės fotoaparatais. Panaudojus papildomo optinio priartinimo (Extra Optical Zoom) funkciją**, objektyvo priartinimas išauga net iki 15,6 kartų. 25 mm plačiakampiu objektyvu galima aprėpti ne tik didelį plotą fotografuojant peizažus, bet ir įamžinti draugų nuotraukas viduje kur kas platesniu matymo kampu. 12,1 mln. vaizdo taškų skiriamoji geba leidžia daug kartų padidinti nuotrauką ir kartu išlaikyti neįtikėtiną vaizdo detalumą arba redaguoti nuotraukas jas apkarpant ir padidinant atskiras jų dalis spausdinimui.

“Panasonic” sumanioji automatinė veiksena – išskirtinis “Lumix” fotoaparatų požymis – dabar turi įdiegtą POWER O.I.S. (optinį vaizdo stabilizatorių), kurio slopinamoji galia yra du kartus didesnė už įprastos vaizdo stabilizavimo sistemos MEGA O.I.S. Rankų virpėjimą, kurio neįmanoma išvengti spaudžiant užrakto mygtuką arba fotografuojant naktį, kai naudojamas lėtas išlaikymas, veiksmingai kompensuoja naujoji POWER O.I.S. sistema, užtikrinanti ryškias, nesusiliejusias nuotraukas. Naudojant populiariąją veido atpažinimo*** funkciją, fotoaparatas vienu metu gali atpažinti iki trijų žmonių, kurių registruoti vardai rodomi ekrane.

Dar vienas svarbus ZX1 bruožas yra didelės spartos AF – greičiausias automatinis fokusavimas fotoaparatų pramonėje. Suderinta su didelės spartos paleidimu (maždaug apie 1,1 sekundės), ši funkcija suteikia ZX1 galimybę greitai reaguoti į užrakto mygtuko spustelėjimą ir užfiksuoti net ir labai trumpai trunkančias akimirkas. Mažame fotoaparato korpuse įtaisytas 2,7 colių didelis LCD ekranas užtikrina dinamišką ir aiškų vaizdą. Akumuliatoriaus naudojimo trukmė leidžia nufotografuoti apie 330 kadrų, nes fotoaparate įdiegtas efektyviai energiją naudojantis vaizdo procesorius LSI, “Venus Engine V”****.

Naudotojams siūlomas platus spalvų asortimentas: sidabro, juoda, balta arba raudona*****. Visi korpusai yra iš aukštos kokybės raštuoto aliuminio, atsparaus pirštų antspaudams ir kitiems nešvarumams. Plonas, kompaktiškas ir lengvai telpantis į kišenę ZX1 fotoaparatas su įspūdingomis techninėmis charakteristikomis puikiai tiks kelionėms ir kasdieniam fotografavimui.

* 35 mm juostinės vaizdo kameros atitikmuo: 25-200 mm.

** Įrašant 3 milijonų vaizdo taškų skiriamąja geba.

*** Įjunkite veido atpažinimo (Face Recognition) elementą (ON) fotografavimo meniu ir iš anksto nurodykite pasirinkto asmens portretą iš priekio.

**** Pagrįsta CIPA standartu.

***** Siūlomas spalvų asortimentas priklauso nuo pardavimo vietos.

* * *

Apie “Panasonic”

“Panasonic” Corporation” yra viena didžiausių pasaulyje elektronikos ir elektros prekių vartotojams, verslui ir pramoniniam vartojimui gamintoja. Kompanijos būstinė yra Osakoje, Japonijoje. 2009 m. kovo 31 d. duomenimis kompanijos konsoliduotas pelnas buvo 78,4 milijardų JAV dolerių. Daugiau informacijos apie “Panasonic” – www.panasonic .eu

Views All Time
Views All Time
3648
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!