Daugelio įmonių vadovai metams baigiantis suka galvas, kaip darbuotojus pasveikinti su gražiausiomis metų šventėmis. Vienos įmonės stengiasi pradžiuginti kolektyvą linksmu kalėdiniu vakarėliu, kitos – dovanomis, netgi savo gaminiais.

Darbdaviai įsitikinę, kad šventinės staigmenos didina darbuotojų motyvaciją, stiprina kolektyvo ryšius.

„Kasmet darbuotojams organizuojame kalėdinį vakarėlį, kurio metu juos sveikiname su šventėmis ir apdovanojame. Taip norime sukurti šventinę nuotaiką įmonėje ir tikimės sulaukti daugiau šypsenų iš savo darbuotojų. Be abejo, kalėdinės dovanos didina darbuotojų motyvaciją, lojalumą, stiprina kolektyvo ryšius”, – įsitikinęs bendrovės „Arvi ir ko” reklamos ir viešųjų ryšių koordinatorius Andrius Jasinskis. – Bent kartą per metus visi pabūname kartu.”

Pasak pašnekovo, šiemet toks vakarėlis jau suplanuotas. Per jį kiekvienas darbuotojas burtais ištrauks numerėlį ir gaus dovaną, kurios vertė – apie 50 litų.

Svarbiausia ne vertė, o kokybė

Pasak AB „Kauno tiltai” personalo ir komunikacijos direktorės Vaidos Kavaliauskienės, pernai ši įmonė darbuotojams dovanojusi dovanų čekius šiais metais juos nusprendė pradžiuginti originalesne dovana – kelione. Administracijos darbuotojai, kurių įmonėje yra apie 140, po Naujųjų metų 7 dienoms vyks pailsėti į egzotišką šalį. Kitiems darbuotojams švenčių proga bus dovanojami šilti pledai ir kitokios dovanos.

„Praėjusiais metais visiems darbuotojams padovanojome kvietimus į spektaklį. Šiemet planuojame teikti daiktines dovanas”, – sakė UAB “Vilniaus duona” generalinė direktorė Rita Ramanauskienė.

Kokia pinigų suma bus skiriama vieno darbuotojo dovanai, pašnekovė neatskleidė. „Biudžetą kalėdinėms dovanoms kiekvienais metais planuojame pagal poreikius ir galimybes. Nepasakyčiau, kad tai yra labai didelė suma. Didesnį dėmesį kreipiame į tai, kokia yra dovanos kokybė, o ne jos vertė. Svarbiausia – padaryti žmogui šventę”, – pabrėžė R.Ramanauskienė.

Šventė – su specialia programa

„Gruodžio mėnuo prekybos sektoriuje – pats darbymetis. Todėl vieną didelę metinę šventę su specialia programa, kaukėmis, įvairiausiomis dovanomis ir siurprizais darbuotojams kasmet organizuojame sausį”, – LŽ sakė UAB „VP Market” rinkodaros direktorius Giedrius Juozapavičius. – Joje dalyvauja per tūkstantį darbuotojų.”

Pasak pašnekovo, kiekvienas padalinys skirtinguose regionuose savo iniciatyva ir išmone organizuoja kalėdinį pasveikinimą, per kurį parduotuvių arba kiti vadovai darbuotojams asmeniškai įteikia padėkos raštus.

„Tokiomis šventėmis skatiname darbuotojų bendravimą, norime, kad jie puikiai praleistų laisvalaikį. Šiais metais taip pat jau esame parengę siurprizą, kurio atskleisti nenorėčiau”, – sakė G.Juozapavičius.

Jis patikino, kad šventinėms staigmenoms skiriamas biudžetas yra pakankamai solidus.

Dovanos šventiniam stalui

Maisto pramonės bendrovių vadovai nėra linkę išlaidauti, todėl kolektyvo nariams dovanoja savo gaminamą produkciją.

„Kiekvienais metais tradiciškai prieš Kalėdas kiekvienam darbuotojui dovanojame savo gaminių, kurie ypač tinka vaišių stalui – sūrio, sviesto ir pan. O pačioje gruodžio pabaigoje įmonėje rengiame Senųjų metų palydėtuvių vakarą su vaidinimais, šokiais, fejerverkais”, – pasakojo AB „Rokiškio sūris” direktorius Antanas Trumpa.

Pasak jo, įsimintiniausia ir linksmiausia būna pačių įmonės darbuotojų surengtoje šventėje.

Views All Time
Views All Time
2512
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!