Norite patikti aplinkiniams? Traukti priešingos lyties atstovų dėmesį? Būti populiariu žmogumi visuomenėje? Be vargo palenkti aplinkinius į savo pusę? Trokštate tapti kompanijos siela? Tuomet jums būtina sustiprinti savo charizmą.

Kas gi ta „charizma“? Charizma – tai emocinės ir psichologinės žmogaus savybės. Anot žymaus vokiečių sociologo Makso Vėberio, charizma yra žmogaus gebėjimas patraukti dėmesį, įtikinti, žavėti kitus (arba sukelti atstūmimą, neapykantą – esant neigiamai charizmai). Kuomet mes sakome „charizmatiškas žmogus“, dažniausiai turime omenyje, kad tas žmogus daro didelį įspūdį aplinkiniams ir jam viskas puikiai sekasi. Charizma – paslaptinga ir traukianti jėga.

Charizmą gali turėti kiekvienas, kuris pasitiki savo jėgomis, įgūdžiais, įsitikinimais. Šią magnetizuojančią savybę galime išlavinti ir sustiprinti. Juk ji paremta vidinėmis žmogaus savybėmis. Kokios gi tos savybės?

Visų pirma, pasitikėjimas savimi, savo jėgomis, entuziazmas, tikslo siekimas. Išbraukite iš savo leksikono žodį „neįmanoma“. T.y. jei kartosime „Taip, aš galiu tai padaryti, aš darau“, vietoj pasakymo „Ne, deja, tai ne mano jėgoms“, tuomet tuo ir įtikėsime. Charizmatiški žmonės tvirtai pasitiki savo jėgomis bei galimybėmis ir tiki tuo, ką daro. Ir viskas? Yra gi žmonių, kurie neabejoja savimi, ryžtingai ir nieko nepasisydami siekia savo tikslo, tačiau nepasižymi populiarumu aplinkinių tarpe. Ko gi dar reikia, norint tapti žavinga ir mėgiama asmenybe? Meilės supančiam pasauliui ir gyvenimo džiaugsmo. Meilė – pati galingiausia charizmatinė jėga. Šis jausmas suteikia jėgų, stiprybės ir gyvybingumo.

Dovanokite aplinkiniams meilę, gerą nuotaiką ir grožį (juk grožis – ir yra ta pati charizma), džiaukitės gyvenimu, šypsokitės ir niekada nenuleiskite rankų. Šitoks psichologinis nusiteikimas iš tiesų padeda. Aplinkiniai jus sutiks maloniai, atsakydami šypsena į šypseną, norės su jumis bendrauti ir tikrai neatsisakys padėti. Suteikdami kitiems teigiamų emocijų, sulauksite to paties ir iš jų.

Views All Time
Views All Time
1817
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!