Kaip pakelti sau nuotaiką?
Jūs galite savo smegenis išvalyti taip, kaip kiti valo savo kūną. Norėdami atsikratyti blogų minčių, prisiminkite „Laimės taisykles“: konkrečiu metu galite galvoti tik apie vieną dalyką – jūsų mintys turi būti arba pesimistinės, arba optimistinės. Viskas priklauso tik nuo jūsų.
Pesimistai dėmesį sutelkia į niūrius apmąstymus, kaip jie suklups ir nepajėgs atsikelti. Jie visada laukia, kad atsitiks blogiausia. Optimistai laukia geriausio. Taigi išvalykite savo galvą. Kilus problemai, iškart bandykite ją spręsti. Nevykėliai ima skųstis, lyderiai – sprendžia.
Skaičiuokite
Jus apniko neigiamos mintys, gadinančios nuotaiką? Yra paprastas būdas tapti linksmu optimistu. Suskaičiuokite teigiamų minčių variantus. Visai nesunku tapti liūdnų minčių perjungimo į džiugesnes meistru ir kontroliuoti mintis bei jausmus.
Viskas, ką jums reikia padaryti, – suskaičiuoti ir nuo liūdnų minčių pereiti prie tų, kurios kelia nuotaiką. Kaskart, kai į galvą ateina liūdni apmąstymai, juos nukreipkite į teigiamus dalykus arba imkitės spręsti savo bėdas. Visada užsirašykite, kaip pavyko persijungti. Turite mažinti persijungimų skaičių. Pavyzdžiui, iš pradžių gali prireikti 50, vėliau 30, 20 ar 10 kartų per dieną. Jeigu dažnai sielojatės, naudodami šią techniką, tapsite nuolatiniu pozityviu mąstytoju.
Vaikščiokite energingai
Laimingi ir energingi žmonės vaikšto greitai, dideliais žingsniais, jie atrodo aukštesni. Tarsi spinduliuoja begalinę energiją. Pesimistai, priešingai, velka kojas, vaikšto smulkiais žingsneliais – lėtai ir liūdnai. Jie atrodo lyg be gyvybės. Stebėkite, kaip jūs vaikštote. Eikite taip, kaip pozityvūs žmonės. Tada tapsite linksmesni. Tai nesudėtinga, o bendraujant su žmonėmis duoda teigiamą efektą.
Galvokite, ką sakote
Norėdami elgtis kaip laimingi žmonės, turite išmokti to, ką daro jie. Optimistai kalba ir veikia neabejodami. Pavyzdžiui, jie vartoja patvirtinančius žodžius. Tie žodžiai, kuriuos žmonės sako, gali veikti jų nuotaiką ir žvalumo užtaisą. Pakeitę žodžius, iš tiesų galite pakeisti ir savo pojūčius. Vietoje „menkinančių“ vartokite „skatinančius“ žodžius. Pavyzdžiui, galite sakyti: „Aš jaučiuosi pernelyg apsikrovęs darbais“, o tai liūdina. Arba – „Man metė iššūkį… bet kuriuo atveju aš tai įveiksiu!“. Tai paskatina. Vienas įdomesnių skirtumų tarp optimisto ir pesimisto yra tai, kad optimistas niekada arba itin retai sako „pabandysiu“ arba „bet“. Šie du žodžiai jų gyvenimui suteikia beviltiškumo arba kontrolės stygiaus jausmą. Optimistai jaučiasi tvirtai ir labiau atsako už savo gyvenimą.
Tapkite optimistu
Norėdami pradėti dieną kupini entuziazmo, susiraskite savo aistrą. Tai, kas jus patrauktų. Taip aptiksite naują nesibaigiantį energijos šaltinį, kuris padės šokti iš lovos ir puikiai nusiteikus pradėti dieną.
Tie, kuriems rytais arba dienos metu stinga jėgų, – išties prarastos sielos. Jie neturi vertingos priežasties keltis iš lovos. Jeigu rasite savo pašaukimą, gyvenimas taps viliojančiu, kasdien dovanos gerą nuotaiką.
Optimistu gali tapti kiekvienas. Kai žmonės naudoja šiuos metodus, jie jaučia, lyg nuo pečių nukristų našta. Tampa pozityvesni, pakilesnės ir pasitikėjimą keliančios nuotaikos. Jums reikia vos kelių minučių pasinaudoti šiais patarimais. Jie padės pakeisti gyvenimą, sveikatą, gerovę ir sėkmę karjeroje.
Nepamirškite, kad optimizmas – raktas į asmeninę sėkmę. Optimistas turi aiškią nuostabaus gyvenimo viziją, dirba siekdamas tikslų ir yra atsakingas pačiam sau. Pesimistas, atvirkščiai, šiomis savybėmis nepasižymi.
Pagal „Article Blast“