Charizma traukia sėkmę tarsi magnetas. B. Tracy savo seminaruose moko, jog net 85% gyvenimo sėkmės lemia šilti santykiai su aplinkiniais žmonėmis. Logika paprasta – kuo geriau sutarsite su kitais, tuo lengviau ir greičiau gausite tai, ko norite. Patrauklioms asmenybėms atsiveria visos durys. Žodis “charizma” yra graikiškos kilmės ir reiškia ypatingą dovaną, dievišką malonę. Tai nepaparastai reta charakterio savybė. Iš esmės charizma yra tas pats, kas ir traukos (patrauklumo) dėsnis. Turbūt daugelis matėte filmą “The Secret“, kuriame išsamiau pasakojama apie šį universalų Visatos principą. Traukos dėsnis sako, jog žmogus į savo gyvenimą pritraukia aplinkybes, situacijas, galimybes bei kitus resursus, kurie atitinka jo dominuojančias mintis. Ką tai turi bendro su mūsų charakteriu?

Pagal šį principą, kiekvienas žmogus yra tarsi gyvas magnetas, nuolatos mintimis spinduliuojantis tam tikro dažnio signalus, kuriuos priima kiti visuomenės nariai. Panašiai kaip radijo imtuvas, pagaunantis konkretaus dažnio radijo signalus. Žmogaus mintys, sustiprintos emociniu atspalviu, yra analogiškos radijo signalams, sustiprintiems elektriniais impulsais. Minčių pavidalu siunčiami elektriniai impulsai yra pagaunami kitų žmonių, spinduliuojančių to paties dažnio bangas (mintis). Todėl negatyvius charakterio bruožus turintys žmonės visada atbaido linksmas, optimistiškas, draugiškas ir malonias personas.

Vadovaujantis traukos dėsniu, galima didinti savo asmenybės patrauklumą bei poveikį kitiems žmonėms, užsitikrinant jų paramą, bendradarbiavimą ir palankumą. Išorė bei fizinės savybės yra mažai ko vertos, jeigu žmogus nespinduliuoja vidinio šarmo bei žavesio. Gerinti savo įvaizdį bei nuomonę kitų akyse ir stiprinti charizmatiškumo laipsnį reiškia tapti lyderiu, pritraukiančiu aplink save kūrybingus, sumanius bei veiklius žmones. Charizma atneša valdžią, įtaką, galią ir autoritetą. Vokiečių sociologas ir politinis veikėjas Maxas Weberis charizmą išskyrė kaip vieną iš 3 valdžios formų.

Štai Justinui patraukli asmenybė padėjo tapti garsiu blogeriu. Pasireguliuokime savo mentalinius radijo bangų siųstuvus ir junkimės prie charizmatiško pasaulio dažnio.

Views All Time
Views All Time
3384
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!