Bendravimo su vyrais strategijos
Jei jis pasišiaušia, kai bandote paguosti, nusisuka, kai prašote jo ką nors padaryti ir atsisako pripažinti, jog esate teisi, tuomet pasinaudokite šiomis išbandytomis bendravimo su vyrais strategijomis.
„Paduosiu tau tavo grąžtą“
Tarkime, prašėte vyro padaryti ką nors jau kokį tūkstantį kartų. Jis vis žada ir žada, o tai tik erzina – jei vyras tiesiai šviesiai atsisakytų, tai bent jau aiškiai suprastumėte, kodėl jis nieko nedaro. Mylimasis nenori, kad primintumėte jam, ką reikia padaryti, nors pats nuolat apie tai pamiršta.
Neprašykite jo atlikti tam tikro darbo, pavyzdžiui, pataisyti varvantį čiaupą. Vyrai nori pasijusti svarbiais, todėl savojo prašykite pavadovauti ir pati pasisiūlykite padėti: „Pasakyk, kokių įrankių tau reikia ir aš juos paduosiu“.
Vyrai mėgsta rodyti moterims savo įrankius, rašo CNN.
„Norėtum pašokti?“
Geriausias būdas pirmą kartą sugundyti vyrą – tai parodyti, kad juo domitės – bet nesate lengvabūdė. Žodžiu, „galbūt“.
Galbūt jums reikėtų praleisti daugiau laiko kartu, galbūt su juo išgertumėte, galbūt norėtumėte pamatyti, kaip atrodo jo namai. Žodyje „galbūt“ yra pakankamai „taip“, kad vyras nesijaustų atstumtas ir pakankamai „ne“, kad pajustų iššūkį.
Priverskite jį glaustytis, bučiuoti ir žaisti, bet kai tai prasidės, leiskite jam perimti vadovavimą. Nesvarbu, ar tai būtų per pasimatymą, ar per dvidešimtąsias santuokos metines. Vyrui patinka manyti, kad tai yra jo idėja.
„Esi 100 procentų teisus“
Nesvarbu, apie ką besiginčytumėte, jis tiesiog nori būti teisus. Ir tai jo silpnybė.
Du mažučiai žodžiai „tu teisus“ prilygsta drambliškų raminamųjų dozei. Taip moteris gauna tai, ko nori, sumažėja įtampa ir atsiveria kelias gauti tai, ko norite jūs. Pabandykite taip: „Tu teisus, bet aš vis tiek noriu eiti į tą vakarėlį“.
Priimkite kiekvieną jo protestą ir argumentą taip, lyg tai būtų visiška tiesa, nesvarbu, kokie jie bebūtų klaidingi… Bet vis vien norite to, ko norite.
„Koks vyriškas megztukas!“
Vyrui patinka girdėti komplimentus ir juos jis priima kaip tikimybę su jumis nuveikti ką nors intriguojančio. Todėl sakydamos komplimentus galite patekti į nepatogią padėtį, nepriklausomai nuo to, kokie aiškūs būtų jūsų ketinimai.
Kita vertus, netinkamai išreikštas komplimentas vyrą gali priversti pasijusti nepatogiai. Stipriajai lyčiai patinka girdėti žodžius, kurie skamba vyriškai. Pasakyti, jog manote, kad mylimojo megztinis yra „šaunus“ yra vienas iš būdų parodyti, kad vyras jums atrodo vyriškas. Jei pasakysite, kad megztinis yra „gražutis“, atrodys lyg šį megztinį dėvi šnaucerio patelė. Komplimentų sakymas yra lyg dovanų dovanojimas: svarbu ne tai, ko norite jūs, o tai, ko nori jis.