Bendravimo instinktai
Ankstesnysis mokslas net nesuvokė instinktų esmės žmogaus bendravime. Buvo manoma, kad instinktai yra valdantys žmogaus fiziologiją tik ne aukštesnius reiškinius. Instinktai yra būtinybė išgyvenimui. Kas yra bendravimo instinktas? Bendravimo instinktas yra įsiūta programa į smegenis kuri atlieka sudėtingą operaciją nesuvokiant žmogui. Bendravimo instinktai pakeičia emocijas ir psichologinius santykius. Aišku ne protinių savybių visiškai pakeistini neįmanoma, nes neprotinės savybės turi lankstumą ne būdingą instinktams. Bendravimo instinktas suvokia žmogaus veido formas, nustato žmogaus asmeninius santykius, natūralizmą ir kitus psichologinius reiškinius, taip pat instinktas sukuria santykius ir bendravimo elgesį. Instinktas yra regimosios atminties zonoje ir užima labai mažai žmogaus smegenų vietos. Instinktai nėra primityvūs jie yra pritaikyti prie tam tikrų standartinių sąlygų. Instinktai gali valdyti regimąją zoną ir nukreipti apdoroti jos informaciją.
Voltero tipas ir Linkolno tipo moteris turi bendravimo instinktą, savo lyties Vinerio-Optimisto draugų instinktą, Linkolno tipo vyras turi bendravimo instinktą, savo lyties Vinerio-Optimisto draugų instinktą ir Vinerio-Natūralo moteriškos lyties meilės instinktą.
Bendravimo instinktas užsiima santykiais: seksualine meile, meile, neapykanta, teigiamais draugiškais santykiais, vidutiniais santykiais. Instinktas neigiamai suvokia 50% priešingos lyties žmonių. 25% priešingos lyties atstovų myli, pusę iš jų seksualine meile. 25% priešingos lyties žmonių suvokia teigiamai. Instinktas neigiamai suvokia 50% savo lyties žmonių. 25% savo lyties žmonių yra draugiškai suvokiama. 25% savo lyties žmonių yra vidutiniškai suvokiama.
Visi draugiški santykiai tarp savo lyties instinktyvių tipų yra teigiami draugiški, jie sudaro 50% visų teigiamų santykių. Tik su savo lyties emociniais ir turinčiais psichologinius santykius tipais draugiški santykiai sudaro 25% visų teigiamų santykių, o kiti 25% sudaro teigiamus santykius be draugiškumo. Taip yra, todėl, kad psichologinis ar emocinis teigiamas suvokimas gali būti labai didelis ir labai mažas. Instinktais paremtas bendravimas yra labai jautrus ir turi gudrumo. Todėl tipams turintiems instinktyvų bendravimą yra skiriama 50% teigiamų santykių tarp savo lyties teigiamai suvokiamų instinktyvių tipų. Pavyzdžiui, Voltero tipas savo lyties Linkolno atstovams kuriuos teigiamai suvokia skiria 50% draugiškų santykių, o savo lyties draugiškai suvokiamiems Marato tipo atstovams 25% draugiškų santykių, o 25% teigiamų be draugiškumo santykių.
Bendravimo instinktai reaguoja ir į asmenybės šmeižimą tipams kurie pasižymi ne objektyviu šmeižimu(Marato tipas ir Platonas-Natūralas pasižymi dideliu žmonių šmeižimu) nėra duodamos seksualinės meilės. Voltero tipas neduoda visiškai seksualinės meilės Platono-Natūralo tipo moteriai. Linkolno tipo vyras neduoda visiškai seksualinės meilės Marato tipo moteriai.
Vinerio – Optimisto draugų instinktas sukuria visus draugiškus santykius su savo lyties Vinerio tipo atstovais, vidutinių santykių su savo lyties teigiamai suvokiamais Vinerio-Optimisto atstovais nebūna. Taip yra, todėl, kad visuomenėje kur atsirado Voltero genotipas buvo didelė dauguma Vinerio tipo atstovų. Todėl turėjimas ryšių su Vinerio tipu buvo prasmingas.
Voltero ir Linkolno tipai vengia artimos draugystės su priešingos lyties Optimistais su kuriais yra vidutiniai santykiai. Nors su savo lyties optimistais bendravimas yra gan stiprus. Pavyzdžiui, Linkolno tipo moteris labiau bendrauja su Vineriu-Natūralu ir su Vineriu-Depresyviuoju, negu su Vineriu-Optimistu. Su Vineriais-Optimistais Linkolnės moterys beveik neturi šeimų, nors ir seksualinė meilė egzistuoja. Inkstinktai jautriai reaguoja į tam tikras asmenybės kokybes.
Vinerio-Natūralo moteriškos lyties meilės instinktą turi tik Linkolno tipas, šis instinktas visus teigiamus santykius su Vinere-Naturale moterimi paverčia seksualine meile. Yra žinoma, kad Vineriai-Natūralei moteriai nesiseka tarp priešingos lyties atstovų ir, kad Vinerė-Natūralė moteris yra įtakinga visuomenėje. Todėl šis instinktas padėjo išgyventi Europoje susikūrusiam Linkolno tipo vyrui.
Bendravimo instinktų susikūrimas parodo, kad instinktai yra labai tobulas reiškinys gamtos evoliucijoje.