Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rolandas Paulauskas: „Europos žmonės nėra niekuo išskirtiniai ar protingesni už mus“

Europos Komisija teismui skundžia Vengriją dėl šios priimto įstatymo, reglamentuojančio užsienio šalių finansuojamų nevyriausybinių organizacijų (NVO) veiklą, bei švietimo reformos, kuri esą nukreipta prieš JAV gyvenantį milijardierių Džordžą Sorošą (George Soros).

Rolandas Paulauskas, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras politikos apžvalgininkas:

Kalbant apie vadinamąją „ES teisę“ verta būtų atkreipti dėmesį į neseniai tų pačių vengrų išplatintą sorošininkų sąrašą. Iš šio sąrašo matome, kad beveik trečdalis visų europarlamentarų vienaip ar kitaip yra siejami su Džordžo Sorošo fondais… Štai čia glūdi ir visa „Europos Sąjungos teisė“, pagal kurią dabar baus Vengriją… Visi šie veikėjai turi milžinišką įtaką ir jie dirba viena kryptimi, kurią nustato tas, kuris duoda pinigus tiems fondams. Esu šimtus kartų šnekėjęs, kad jokia teisė neveikia be politinės valios ir galimybės tą valią įgyvendinti. Galima ką tik nori parašyti kokiose nors konstitucijose, tačiau turi už to stovėti konkreti jėga, galinti priversti visa tai vykdyti. Štai šitame kontekste, žinant, kad Europos Parlamente yra kritinė masė žmonių, kuriuos galima nukreipti viena kryptimi, ir susiformuoja ta reikalinga jėga bei politinė valia.

O Europos žmonės nėra niekuo išskirtiniai ar protingesni už mus. Jie lygiai taip pat yra veikiami visokių sorošų kontroliuojamos žiniasklaidos, kurios diskursas kreipiamas tik viena kryptimi. Tuomet į tą dirbtinai sukonstruotą „diskursą“ neva „atsižvelgia“ sprendimų priėmėjai ir taip sukasi ratas… Antai 2003 metais buvo išleista pirmoji žurnalisto Udo Ulfkoto (Udo Ulfkotte) knyga lietuvių kalba „Taip meluoja žurnalistai“ apie tai, kaip yra perkama Vakarų žiniasklaida. Įdomus niuansas – jis buvo pakviestas į Donaldo Trampo (Donald Trump) inauguraciją, tačiau netikėtai jį ištiko „širdies priepuolis“ viešbutyje…

Bet pažvelkime, kas vyksta šiuo požiūriu Lietuvoje. Štai yra visuomenininkai, kurie neseniai rinko parašus dėl žemės referendumo. Bet už jų niekas nestovi, jie negauna jokių pinigų ir veikia tiesiog iš savo entuziazmo ir iniciatyvos. O prieš juos stovi masė gerai apmokamų žmonių, kurie tik dėl to ir apmokami, kad tokias iniciatyvas žlugdytų. Dabartinė Lietuvos viešoji erdvė yra pilna „kalbančių galvų“ ir niekada negali žinoti, ar ta galva kalba taip, kaip galvoja, ar tik dėl to, kad kažkas jai sumokėjo. Ir dėl to tie tikrieji visuomenininkai visada būna marginalizuojami, jie neturi jokių galimybių apginti savo poziciją, jie visada padaromi pralaimėtojais būtent tų sorošininkų profesionalų, kurie už gerus pinigus tą darbą ir dirba. Todėl pas mus visose televizijose vyrauja tik viena nuomonė, žmonėms į akis pučiama migla ir jie verčiami tikėti visokiais išgalvotais nebūtais dalykais.

Tai štai Viktoras Orbanas, matydamas, kas vyksta Vengrijoje, kaip yra veikiama prieš jo šalį, nusprendė uždaryti tas sorošininkų irštvas – fondus, vadinamuosius institutus ir kt. Jam tai dar toli gražu nepavyko, bet taip ir turi elgtis tie, kuriems šalies nepriklausomybė yra vertybė. Už tai Vengrija ir bus baudžiama…

Plačiau: respublika.lt

Views All Time
Views All Time
53
Views Today
Views Today
1
0 0
Rolandas Paulauskas

Žurnalistas, politinis ir visuomenės veikėjas, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos Akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras.

Gimė 1954 m. rugpjūčio 6 d. Kretingoje.

1958–1962 m. gyveno Intoje.

1962–1964 m. mokėsi Kretingos pradinėje mokykloje.

1964–1972 m. Kauno 5-ojoje vidurinėje mokykloje.

1972–1974 m. studijavo Kauno politechnikos institute.

1972–1988 m. buvo įvairių muzikinių kolektyvų vadovas.

1988–1990 m. Vilniaus universiteto Kauno vakariniame fakultete.

1989–1991 m. laikraščio „Kauno aidas“ redaktorius.

1990–1996 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultete.

1990–1992 m. Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos deputatas.

1993–1996 m. Lietuvos televizijos visuomeninių programų direktorius.

„Nebuvau spaliuku, pionieriumi, komjaunuoliu, komunistu, bet buvau Kauno Sąjūdžio Tarybos nariu, Sąjūdžio Seimo nariu, Sąjūdžio Seimo politinės komisijos nariu. Esu Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras. LR Aukščiausiojoje Taryboje pristačiau ir apgyniau nutarimą „Dėl Lietuvos konstitucingumo raidos“, kurio pagrindu atsirado dabartinė Lietuvos Konstitucija. Buvau vienas iš Lietuvos Respublikos Konstitucijos rengėjų. Rengiau ir vedžiau pirmąsias Sąjūdžio laidas iš Kauno (1989–1990), LRT laidas „Kas geresnio, premjere?“, „Geltona. Žalia. Raudona“, Kauno TV „Kas geresnio, kauniečiai?“. Buvau pirmųjų Sąjūdžio renginių Kaune: Juodojo Kaspino dienos (1988 08 23), Tautinės vėliavos iškėlimo, iškilmių Vasario 16-ajai paminėti (1989–1990), scenarijaus autorius ir režisierius.“

Kelių dešimčių dainų („Pabudome ir kelkimės“ ir kt.) muzikos autorius.

„Kas mes – tarnai ar šeimininkai savo valstybėje?“ Išmokime pasirinkti, o ne paklusti. Lietuva – prioritetas, Europos Sąjunga – antrajame plane.

1988 m. lapkritį Sąjūdžio seime signataras Rolandas Paulauskas nebalsavo už Konstitucijos projektą, kuriuo numatytas Lietuvos suverenitetas TSRS sudėtyje.

1990 m. balandį Aukščiausiojoje Taryboje Rolando Paulausko ir jo bendraminčių dėka buvo užblokuota pateikta įstatymo pataisa, leidžianti parduoti žemę užsieniečiams. Tada gimė pardavimo šalininkų argumentas „žemės juk niekas neišveš“.

1992 m. pradžioje Rolandas Paulauskas Aukščiausiajai Tarybai pristatė ir apgynė nutarimo projektą „Dėl Lietuvos konstitucingumo raidos“. Šio nutarimo pagrindu buvo suburta Lietuvos Respublikos Konstitucijos projekto rengimo grupė, kurioje dalyvavo ir Rolandas Paulauskas. Šia Konstitucija vadovaujamės ir šiandien. Joje signatarui pavyko įtvirtinti garsųjį 47-ąjį straipsnį, apsaugantį Lietuvos žemę nuo pardavimo užsieniečiams.

1993 m. sukūrė televizijos filmus laidų ciklui „Kelionė į Ramuvą“.

1996 m. siekiant apsaugoti 47-ą straipsnį Konstitucijoje (į šį straipsnį nuolat kėsintasi), Rolandas Paulauskas su bendraminčiais inicijavo referendumą prieš žemės pardavimą užsieniečiams. Surinko 280 tūkst. parašų. Pritrūko vos 20 tūkst., kad Lietuvos žemė būtų apginta. Šių metų Žemės referendumas – ano referendumo loginė tąsa. Lietuvos žemę ir kitus suverenios Lietuvos atributus (valiutą, kalbą) Rolandas Paulauskas gynė visose savo radijo ir televizijos laidose.

1997–2000 m. UAB „Geltona“ reklamos projektų vadovas.

2000–2014 m. įvairių įmonių valdybos narys.

2009–2014 m. politinių diskusijų „Naktigonė“ rengėjas ir vedėjas.

No Comments Yet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *