Tautų kontrolės siekis
Saulė Barbora:
“Mokiausi keliolika metų universitetuose (viską, ką pradėjau, tą ir užbaigiau), nesu nupirkta nei rusų, nei ES. Kartu su šeima, draugais rinkau parašus (surinkom beveik 1700), nes sveikas protas sako, kad žemė yra esminė vertybė.
Gailiuosi tik to, kad ir mes įsijungėm į šį procesą spalio vidury.
Žemės pardavimą suvokiu kaip dalį sisteminio proceso, siekiant pilnai kontroliuoti tautą.
Apsižvalgykim, kas vyksta aplink. Metų bėgyje buvo bandyta į Europos komisijos Koncesijų Direktyvą (ja bandoma privatizuoti viešąjį sektorių, kuris dar nebuvo pilnai privatizuotas) įtraukti vandens tiekimo privatizavimą. Tik po to, kai peticiją pasirašė apie 1,5 mln Europos valstybių piliečių, 201306 mėn. vienas iš Euro Komisijos narių pareiškė, kad šiuo metu geriausia bus vandens tiekimo neįtraukti į direktyvą.
Šiuo metu po ta pačia Europos komisijos vėliava kuriamas vadinamas sėklų registras (147 psl. dokumentas – Plant reproductive material law), kuris leis auginti tik tas sėklas ir augalus (tai galioja ne tik stambiems ūkininkams, bet ir smulkiems sodininkams, daržininkams, t.y. mums visiems), kurie įrašyti į specialų registrą.
Jei auginsi neregistruotą, būsi baudžiamas. Norėsi užregistruoti – reikia mokėti už ekspertizę, įregistravimą, augalo sėklų palaikymą registre (kasmet). Kas registruos sėklas? – Didžiosios agrokorporacijos.
Ką registruos? – Hibridines sėklas.
Tai sėklos, kurios vaisingos tik vieną sezoną, nes kitais metais jos “išsigimsta”, praranda tas savybes, dėl kurių buvo sukurtos.
Dalį derliaus negalėsi atidėti kitiems metams, būsi priverstas kasmet pirkti. Kad geriau augtų iš tų pačių korporacijų privalėsi pirkti herbicidus, pesticidus, trąšas. Mažės augalų įvairovė, kyla grėsmė žmonių, kaip rūšies, išlikimui.
Užvaldoma maisto grandinė, dauguma tampa priklausoma nuo didžiųjų agrokompanijų.
Apie tai sukurtas prancūzės Kolin Siro filmo (Coline Serreau) filmas “Lokalus globalių problemų sprendimas”. Šio filmo konspektas – Stoknos straipsnis “Žemės ūkio, kaip gamtos proceso naikinimas. Ar yra išeitis?“.
(nuoroda į filmą apačioje)
Pastaruosius kelis dešimtmečius agresyviai organizuotai bandoma keisti žmogų, išstumiant tikrąsias vertybes, diegiant taip vadinamų sodomitų (biblijiniuose Sodomos ir Gomoros miestuose klestėjusių ištvirkėlių) filosofiją. Iš pradžių homoseksualumas buvo laikomas nusikaltimu, vėliau liga, po to lytine orientacija, kurios pakeisti negalima, o dabar jau labai nešiuolaikiška prieštarauti jų santuokoms. To negana. Pasaulinė sveikatos organizacija rekomenduoja keisti lytinį vaikų auklėjimą: 0-4 metų amžiaus vaikus reikia informuoti, o 4-6 m. – jau supažindinti su “malonumu ir pasitenkinimu liečiant savo kūną”, vaikystės masturbacija, įvairių rūšių šeimos santykiais. Vadinamoji Estrelos rezoliucija (su šiomis PSO rekomendacijomis) Europos partamente 2013-12-10 d. nepatvirtinta tik 7 balsų skirtumu.
Ribų šioje sferoje nėra: pastaraisiais metais Švedijos, Šveicarijos, Danijos parlamentuose vyksta diskusijos dėl kraujomaišos (incesto) įteisinimo. Kanadoje 2011m. pedofilija įteisinta kaip lytinė orientacija ir prilyginta heteroseksualizmui ir homoseksualizmui.
Paskaitykim transhumanizmo ir posthumanizmo teorijas. Jose numatoma, kad taip, kaip iš bezdžionės išsivystė žmogus, taip neužilgo turėsime transžmones, postžmones: belyčius asmenis (ne veltui Vokietijoje jau įteisinta niekatroji lytis), kurie dauginsis tik dirbtinio apvaisinimo būdu, kurie nejaus jokių žmogiškų jausmų, kurie gyvens ilgai, jų kūnuose bus daugybė bioninių implantų (žr. You Tube Olga Chetverikova mintis). Sakot, fantazijos?
Bet apsidairykim, kurlink einam”
*********************
Filmas (apie kurį užsiminta komentaro viduryje) kurį būtina pamatyti VISIEMS.
“Lokalus globalių problemų sprendimas” (« Local solutions to a global disaster »)
Dokumentinį filmą kūrė daugeliui žinoma “Nuostabi žalioji” prancūzų režisierė Coline Serreau. Įgarsinta rusų kalba, angliški titrai
French filmmaker Coline Serreau believes we need a revolution and should all be farmers
“It’s not about food only, it’s a WHOLE VISION OF THE WORLD.”