Vaikų auginimo klaidos

Šitas įrašas, bus esamiems, būsimiems tėveliams. Visą tai, rašysiu iš savo asmeninies patirties, ką manau mano tėvai padarė blogai, augindami mane. Ir kaip aš manau, jog kitaip auginsiu savo ateities vaikus:

Jeigu vaikas turi, kokių neįprastų sveikatos problemų ar dalykų, kurie juos vargina ar įtariat, kad gali vargint. Skirkit kiek galit laiko ir investicijų, tai išspręsti. Galbūt jūs jam pakeisit gyvenimą.

Nepamirškit pasirūpint vaiko dantimis. Pats vaikas pas dantistą nesiverš niekad. Jei yra kreivų dantų, ar panašių problemų, sutvarkykit vaikystėj. Estetinis plombavimas užaugus, tikrai brangus malonumas.

Tėveliams ir mamytėms. Jeigu mamytė, yra labai sauganti vaiką. Ypač berniukus. Tarkim nedaryk to, neik ten, gali susižeisti. Geriau būk namie. Pasiklysi ir taip toliau. Nedarykit to! Jūs tik sukursit vaikui papildomas baimes ir jos gali trukdyti ilgai gyvenime. Vaiką reikia skatinti, būti savarankiškesniam jau nuo vaikystės.

Neleiskit vaikui mirkti prie televizoriaus. Mokslininkai įrodė, kad vaikai žiūrėję ilgai televizorių, intelektiškai būna 30% žemiau, nei tie, kurie laiko prie televizoriaus tiek daug neleido. O tai yra tikrai labai didelis skaičius.

Dabar apie vaikus, kurie pasiekė 16-20 metų. Ir pradėjo negrįžt namo, ar vaikščiot po klubus. Jeigu jūsų vaikas nustoja valgyt maistą arba atvirkščiai, kusta akyse ir neaišku ar kada nors miega, rimtai susirūpinkit ar jis neturi problemų su narkotikais. Neįsivaizduoju kaip mano tėvai nepastebėjo to, aš 24/7 turėjau savo sistemoj kažką.

Taigi, tipinės tėvų klaidos. Žinoma visuomenė keičiasi, tėvai nesuspėja su naujovėmis. Tikiuosi, tai kam nors padės. Esu labai dėkingas tėvams, kad ir kokį mane užaugino.  Bet užaugino. Dabar jau laikas, būt savarankišku ir pradėt galvot apie savo būsimą šeimą, kas greičiausiai įvyks per ateinančius 5 metus. Tikiuosi mano sūnus, po 30 metų irgi parašys, kažką panašaus :)))

Views All Time
Views All Time
68650
Views Today
Views Today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

− 1 = 4