Dainuosime, judėsime, žaisime, vaidinsime ir linksmai leisime laiką …

Užsiėmimai vyks trečiadieniais ir penktadieniais  nuo 18.00 val.

Amžiaus grupės:

3-4 metukų   – Žirniukai (Trečiadieniais nuo 18 val.)

5-6 metukų   – Žvirbliukai (Penktadieniais nuo 18 val.)

Registruotis: tel:. 869990927

1 mėnesio abonementas (4 pamokėlės) – 75 lt.

Kuo naudingas vaikučių muzikinis ugdymas?

Muzika ne tik auklėja, bet ir lavina žmogų. Muzikavimas, kokia bebūtų jo forma, reikalauja tikslios reakcijos, mąstymo, judesių koordinacijos. Nėra nė vienos disciplinos, kuri taip idealiai tiksliai mokytų suvokti laiko trukmę, garsų aukštį, tūkstančius garsų spalvų, dinaminę jų įvairovę. Tai žmogų daro jautresnį, pastabesnį. Pagaliau, pats brangiausias žmogaus turtas yra balsas, o dainavimas ypač jį lavina, stiprina, ugdo gražią ir melodingą kalbą kasdieniniame gyvenime, moko susikaupti, įsiklausyti į subtiliausius gamtos ir gyvenimo reiškinius.

Ką vaikučiai patirs muzikos užsiėmimuose?

Kiekvieno vaiko asmenybė ir individualumas yra svarbiausia. Kokio bebūtų amžiaus vaikas, pamokėlėse jam leidžiama laisvai tyrinėti, pažinti, mokytis ir dalyvauti. Mokytojo užduotis yra padėti rasti kiekvienam vaikui būdą, kaip dalyvauti ir atsiskleisti. Mūsų tikslas yra įvairiapusis vaiko ugdymas ir kad tas ugdymas būtų smagus. Pamokėlėse vaikas tobulėja emociškai, lavina kalbą, auga jo pažinimas ir bendravimo įgūdžiai. Mums yra svarbus pats mokymosi procesas, o ne rezultatas. Džiaugtis pačiu mokymosi procesu ir pažinimu yra žymiai svarbiau nei pasiekti tobulą rezultatą.

Dainavimas

Dainuosime, skanduosime, mėgdžiosime, vaidinsime, imituosime. Visos dainelės pritaikytos vaikų amžiui, skirtos stiprinti augančias balso stygas ir kalbinę išraišką, mokysime vaikus pajusti savo pačių balsą. Juk dainavimas stiprina vaikučių atmintį, fizinį vystymąsi, kūrybiškumą bei socializaciją.

Judėjimas

Žaisime įvairius muzikinius žaidimus, ratelius. Judesio užsiėmimai padės vystyti koordinaciją, ritmo pajutimą, nuotaikų kaitą, vystys gebėjimą klausytis, atskleis kūrybines bei pažinimo savybes.

Muzikos pamokėlėje

Skiepijame meilę muzikai  ir dainavimui, lavinama klausa, ritmo pajautimas. Skatinamas suvokimas, kad muzikos pagalba mes galime išreikšti meilę, džiaugsmą savo artimiesiems, gamtai, Tėvynei, gyvūnėliams. Dainuojant lavinama tartis, garso  formavimo  aparatas.

Views All Time
Views All Time
68499
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!