Kaip susitaikyti ir atsiprašyti?
Taip jau yra, kad būnant dviese anksčiau ar vėliau susipykstama. Gal ir ne dėl globalinių dalykų – dėl paprasčiausių smulkmenų. Pirmąjį žingsnį susitaikymo link žengti labai sunku, nors atsiprašymo būdų gali būti tiek daug…
Neperspektyvusis – ašarų liejimas ir maldavimas atleisti
Labiausiai mėgstamas mergišių, kurie nuslydę į šoną ir pagauti už skverno niekuomet neprisipažins, kaltę stengsis suversti bet kam, tik ne sau. Toks vyras mieliau savaitę skambins telefonu ir lies graudžias ašaras prisiekinėdamas, jog tai paskutinis kartas (nors puikiai žino, kad paskutinis dar tik bus). Tokiais atvejais moteris atleidžia dažniausiai tik dėl to, jog pabodo ašaros ir įkyrus zyzimas, nuolatiniai telefono skambučiai ir nesibaigiantys klausimai „ar nebepyksti”. Tik išgirdęs atleidimo žodžius, išpirkdamas kaltę ir dar kartą įrodydamas savo „prieraišumą”, perka glėbius gėlių, vedasi į kavinę, pildo visas moters užgaidas, iki akys užklius už naujo sijono. Paprastai moteris vis tiek palieka tokį vyrą – nesmagu būti mulkinamai. Tik vienos kantresnės, kitos perdėm kategoriškos ir į jokius kompromisus nesileidžia: prisimena taisyklė – nuslydus vieną kartą, nesunku tai padaryti ir darsyk.
Efektyvus – gudrusis būdas
Tokį atsiprašymo būdą naudoja dauguma vyrų, nes jis, kaip rodo praktika, pasiteisina net ir tuomet, kai mylimoji atsitveria tylos siena. Tuomet gudrutis pradeda lyg ir netyčia rėžti sparną apie jos geriausią draugę ar šiaip net ir gerokai vyresnę bičiulę. Toks poelgis nelieka nepastebėtas, o nenorintis prarasti brangaus žmogaus vyras, tikrai nepraleis progos susigrąžinti prarastų pozicijų – po trumpo ir netikro meilinimosi draugei, atsiranda puiki proga išsiaiškinti santykius.
Veiksmingiausias – pati geriausia gynyba – puolimas
Sena kaip pasaulis taisyklė puikiai suveikianti beveik kiekvieno kivirčo metu. Jei kivirčijamasi dėl smulkmenų, pakanka prisiminti, kada ji ne taip pažiūrėjo, kada buvo blogos nuotaikos, kada ne taip suprato pajuokavimą. Ir svarbiausia, būtina pridurti, jog tuo metu ruošėtės kažką pasakyti kažką ypatingo. O jei “nuodėmė” didesnė, galima dar pridurti, jog tuo metu, graužiamas sąžinės, kaip tik ir norėjote atsiprašyti.