Kaip flirtuoti trumposiomis žinutėmis?
Flirtavimas trumposiomis žinutėmis nelabai skiriasi nuo flirto realiame gyvenime, tik yra lengvesnis, rašo ezinearticles.com
Merginos
Daugelis žmonių pripažįsta, kad merginoms geriau sekasi rašyti žinutes. Tai turbūt todėl, kad jos išsiunčia kokį 100 kartų daugiau trumpųjų žinučių nei vyrai, tad jos labiau moka bendrauti jomis.
Tačiau merginos dažnai siunčia nuobodžias vienos eilutės ilgumo žinutes. Pavyzdžiui, jei vaikinas išsiunčia merginai tokią žinutę: „Labas, kaip sekasi? Ar buvai vakar vakarėlyje?” beveik 50 proc. atvejų jis gaus vienos eilutės žinutę be jokio klausimo, pavyzdžiui. „Ne, nebuvau”. Toks atsakymas vadinamas nuobodžiu ir niekur nevedančiu. Mobilusis telefonas turėtų blokuoti ir sugrąžinti siuntėjui tokią žinutę su prierašu „pagyvink savo žinutę”. Blogiausia yra tai, kad merginos net nesupranta, kad tokiomis savo žinutėmis mažina savo šansus. Bet koks mąstantis vaikinas pasiieškos įdomesnės pašnekovės. Geras atsakymas į minėtą vaikino žinutę būtų maždaug toks: „ne, nebuvau, nenorėjau, kad tu pavydėtum. O tu?”. Dabar vaikinas gali atsakyti, tuo pratęsdamas pokalbį. Tai ir yra flirtas.
Vaikinai
Kaip ir tikrame gyvenime, taip ir rašydami žinutes vaikinai ir merginos yra skirtingi. Kas gi rodo iniciatyvą? Taip, vaikinai. Jie gauna merginos telefono numerį ir bando užmegzti pokalbį. Po daugelio metų mokymų, kuriuose aiškinu vaikinams kaip sėkmingai bendrauti su merginomis, padariau išvadą, kad daugelis vyrų neturi jokio supratimo, kaip bendrauti su moterimis trumposiomis žinutėmis.
Paprastai vaikinai merginoms rašo trumpąsias žinutes taip pat, kaip rašo savo draugams. Daugelis vyrų praranda merginų susidomėjimą siųsdami tokias žinutes kaip „kaip laikaisi?”, „man jau baigėsi pamokos, ta mokytoja tikra nuoboda”, „ką veiki?”. Tokios žinutės yra nuobodžios ir visai nedaro įspūdžio merginoms.
Vaikinams svarbu atsiminti, kad merginoms reikia siųsti tokias žinutes, kurios priverčia jas pajusti ką nors. Aukščiau paminėtas žinutes galima būtų pakeisti labiau tinkamomis flirtui: „labas, brangioji”, „buvau pamokoje, ir mokytoja priminė man tave – tik ji buvo meilesnė”, „labas, mes važiuojam į vakarėlį, gal norėtum prisijungt?”. Amerikietiškais kalneliais nesivažinėjam todėl, kad ten nuobodu. Einame ten, nes žinome, kad patirsim kažką jaudinančio. Ji rašys tau ir trokš tavęs, jei sugebėsi sukurti tokį jausmą.