Linkiu Jums drąsos!
Rytoj daug žmonių susitikę, be abejo, vieni kitiems sakys: „Laimingų Naujųjų metų!“ Ir tuoj atsakys: „Jums taip pat!“ Tik laimės mes trokštame, tik laimės mums visada ne gana, tik jos mums norisi vieni kitiems linkėti.

Deja, leiskite suabejoti, ar šis linkėjimas nėra paviršutiniškas. Ar išmintinga linkėti tokio dalyko, kuris ir be mūsų valios ateina ir praeina? Antra, kam linkėti laimės, kurios dar niekas nesugavo? Ir trečia, kas gi toji laimė?

Laimės dienos tokios pat nepastovios kaip ir drugeliai. Drugeliai netgi pastovesni, nes jie gyvena visą parą. O mūsų laimė? Kiek valandų, minučių ar sekundžių gyvena ji?..

Leiskite šiandien Jums pasiųsti tokį linkėjimą: „Linkiu Jums drąsos!“ Tai jau daugiau pasako, nes drąsa – tai gyvenimo stuburas. Įgiję jos, galime tikėtis laimės, džiaugsmo, ramybės.

Gyvenimas gniuždo, gyvenimas atneša daug debesuotų dienų. Ištverti gali padėti tik drąsa. Gal teko eiti į slidų kalną? Pradėk bijoti, svyruoti – tuoj čiuoši atgal. Eik tvirtai, nesidairydamas, ir užkopsi nepargriuvęs.

Kokia drąsa mes turime pasižymėti? Turbūt pirmiausia – drąsa pripažinti savo ydas ir sopolius, pasiryžimus juos nugalėti. Akcentuokime tarpusavio meilę. Ne žodžiais žinoma.

Pagal Tėvą Stanislovą.

Views All Time
Views All Time
195
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!