Kodėl Dievas iš
Kodėl Dievas iš pradžių sukūrė vyrą, o tik po to – moterį?
-Nes iš pradžių jam reikėjo nupiešti eskizą, prieš nutapant šedevrą.
Kodėl Dievas iš pradžių sukūrė vyrą, o tik po to – moterį?
-Nes iš pradžių jam reikėjo nupiešti eskizą, prieš nutapant šedevrą.