2018 m. vasario 16 d. išvakarėse, visuotinai laukiant Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-mečio švenčių, sulaukėme svečių. Iš Vokietijos Lauryno Kasčiūno kvietimu atvyko trečios pagal dydį “Alternatyvos Vokietijai” partijos atstovai, Bundestage turintys 93 deputatus.

Priimti svečius uždraudė L.Kasčiūno partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis. Apie tai, jog jų nepriims tie, kas kvietė, svečiai sužinojo jau skrisdami. Iš keblios diplomatinės situacijos padėtį gelbėjo nepriklausomybės Akto signataras Audrius Butkevičius.

Pabandęs Bundestago atstovams gauti pakvietimus į Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-mečio iškilmes, jis susilaukė dar vieno akibrokšto. Paaiškėjo, kad čia taip pat vadovauja ne Seimo pirmininkas Viktoras Pranskietis, bet Gabrielius Landsbergis. Seimo pirmininko sekretoriato darbuotoja išrėžė pamokslą, jog “už netinkamas pažiūras” svečiai pakvietimų negaus.

Visa ši gėdinga istorija – precedento neturintis atvejas, rodantis visišką Lietuvos Seime šeimininkaujančių ir politikus žaidžiančių žmonių nekompetenciją.

Views All Time
Views All Time
106
Views Today
Views Today
1
0 0