Kaip jau buvo skelbta praėjusių metų gruodžio mėnesį, Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimas Lietuvai, dėl prezidento Valdo Adamkaus slapto kalėjimo, bus išverstas tik šių metų metų balandžio mėnesį. Apie tai yra informavę Vyriausybės atstovai.

O baudą Lietuvoje be teismo minėtame kalėjime kalintam ir kankintam arabui Lietuva privalo sumokėti iki šių metų sausio 9 d.

Ekspertai.eu praėjusių metų gruodžio viduryje pateikė Vyriausybei pasiūlymą – vertimo paslaugas – kad EŽTT sprendimas lietuvių kalba atsirastų dar iki sausio 9 dienos ir Lietuvos žmonės galėtų susipažinti, už ką jiems reikia mokėti pinigus.

Kaip jau buvo skelbta Vyriausybė atidžiai nagrinėjo šį siūlymą, tačiau beveik mėnesio jai dar nepakako apsispręsti.

Sausio 8 d. ekspertai.eu laidoje „Aktualus skambutis“ buvo bandoma sužinoti, ar Lietuva pinigus arabui jau solidariai sumokėjo, ar tai bus daroma paskutinę galimą dieną, t. y. sausio 9-ąją.

Sužinoti nieko nepavyko, nes niekur niekas nieko nežinojo, bet žadėjo apie tai pabandyti turėti informacijos sausio 9 dieną.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
56
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!