Pretendentui į LR Prezidento postą Kazimierui Juraičiui paskambino malonaus balso TV žurnalistė Eglė Šepetytė. Su pretendentu į kandidatus buvo sutartas trumpas pokalbis, kuris esą bus parodytas per TV3 Vakaro Žinias. Žurnalistė įspėjo, kad apie pretendentą bus rodys nedauig, kokias 5 –10 min., nes esą žinių formatas toks. Negalima kitaip. Na ką gi, negalima – tai negalima. Pretendentas filmavimo grupę svetingai priėmė politinės partijos “Lietuvos konservatoriai” būstinėje, nuoširdžiai atsakė į visus klausimus. Filmavimo metu visą procesą stebėjo ir Kazimiero Juraičio kolegos.

Ir kokia nuostaba visus ištiko, kai vietoje lauktojo reportažo visi išvydo pramanų, fantazijų, melo ir atviro šmeižto kratinį! Pretendentas minimas Mindaugo Puidoko ir kito pretendento Vito Gudiškio kompanijoje, aiškaus ir nuoseklaus marginalizavimo kontekste.
Iš viso pokalbio iškirpta citata, kad Kazimieras Juraitis vyks į Rusiją, nors pokalbis sukosi ir apie keliones į Lenkiją, Baltarusiją, Ukrainą, Latviją ir Estiją.

Interviu buvo kalbama apie preėtendento socialinius ir kūrybinius projektus, visuomenės problemas ir kaip pretendentas jas spręstų. O Vakaro Žiniose iš rimto pokalbio politinėjes partijos būstinėje liko žurnaliste save vadinančios Eglės Šepetytės fantazijos ir atviro šmeižto teiginys, neva pretendentas “gyvena iš pašalpų”! Žinoma, anpokia čia gėda iš pašalpų būtų gyventi, kai šia socialinės paramos forma naudojasi kone kas trečias Lietuvos gyventojas. Bet kam meluoti? Kazimieras Juraitis nei dabar, nei eidamas į rinkimus su Lietuvos Liaudies Partija 2016m., jokių pašalpų negavo. Pretendentas Kazimieras Juraitis savo veiklą ir socialinius – švietėjiškus projektus organizuoja, remdamasis Savanoriškos Veiklos Įstatymu. O savanoriškoje veikloje tūkstantiniais atlygiais nepasišvaistysi.

Žionoma, šitą itin sunku suprasti buvusiam Andriaus Kubiliaus patarėjui Virgiui Valentinavičiui, kuris TV3 Vakaro Žiniose suokė apie tai, kad štai šitie kandidatai į rinkimus “plaukia ant marginalios ciniškos Garliavos įvykių bangos”. Ko gero, savanorystės, patriotizmo, sąžinės ir apskritai MORALIOS VALSTYBĖS idėjos neįkandamos nei Eglei Šepetytei su Virgiu Valentinavičiumi, nei visai krikščionimis ar demokratais save vadinančių agresyvių politinių prostitučių šutvei su jų pagrindiniu ideologu – Vytautu Landsbergiu priešakyje. Na, o apie žurnalistiką tokioje propagandinėje skylėje, kaip TV3 – net ir kalbėti, pasirodo, kvaila…


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą.Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui.Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui” . Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376

Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
27
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!