Šalčiai atnešė problemą: Lietuvos pensininkams gresia masinis jų turto perėmimas dėl jų nesugebėjimo susimokėti už tiekiamą šilumą. Pretekstas šiai temai buvo Jurijaus Subotino vizitas į Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių skyrių. Žmogaus akis patraukė teismo byla, kur atsakovais Kaišiadorių šilumos tinklai traukia apie šimtą pensininkų.

Norėdami patikslinti situaciją, Kazimieras Juraitis paskambino Jūratei, gyvenančiai Kaišiadoryse. Moteris pasakoja, kad masinis turto perėmimas iš pensininkų – pokalbių tema net eilėse poliklinikoje. Jos teigimu, Kaišiadoryse itin blogai dirba savivaldybės socialinių paslaugų skyrius. Žmonės čia negauna informacijos apie kompensacijas už šilumą. Todėl gretai praranda savo butus už skolas šilumos tinklams. Tačiau jos nuomone, ši problema aktuali ne tik Kaišiadorių senjorams, bet ir visiems Lietuvos periferiniams miesteliams ir rajonų centrams.
Jai antrina problemą iškėlęs Jurijus Subotinas, kuris sakosi turįs informacijos apie masinius butų perėmimus ir dideliuose miestuose.

Šilumos tinklai kėsinasi į pensininkų butus. Jurijus Subotinas pas Kazimierą Juraitiį. 2018 11 01


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmai.com

Views All Time
Views All Time
68
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!