2002 – 2005 metais Viešoji Įstaiga “Kaisakas” ir jos direktorius Kazimieras Juraitis su partneriais vykdė seriją socialinių – švietėjiškų projektų, už kuriuos gavo JUNESKO (UNESCO) Taikos miesto premiją.

Visi tie projektai buvo vykdomi vaikų vasaros stovykloje netoli Vievio, Panerių regioninio parko teritorijoje. Esminis šių projektų tikslas buvo formuoti naują vaiko santykį su Gamta, nuo vartotojiško požiūrio pereinant į pagarbius santykius su natūralia aplinka.

Stovyklos sėkmę lėmė žaidimų forma perteikiamos neįprastos prasmės, inscenizuotų švenčių mistifikuoti personažai. Kaip antai stovyklos Valdovas – Miškinis, arba Miško Dvasia, arba laiminimas “Stebuklinga Vilko Galva”. Būtinas tokių švenčių atributas, žinoma, Ugnis…

Pagrindinis vaikų užimtumas buvo siejamas su Kung Fu treniruotėmis, aplinkos tvarkymų ir valymu.


Pasirašykite už Kazimierą Juraitį!
Elektroniniu būdu galima pasirašyti paspaudus šią nuorodą:

https://www.rinkejopuslapis.lt/pretendentu-i-kandidatus-iskelimo-paremimas8/-/paremimas/40648


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą. Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui. Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui”. Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376


Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
51
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!