Romas Balevičius paskambino PressJazz TV žurnalistui Kazimierui Juraičiui ir pranešė, kad policija apklausinėja jo neįgalius ir net pasirašyti nesugebančius giminaičius. Neaišku, nei kodėl. nei kokiu tikslu.

Paskambinus į Alytaus policijos komisariatą tyrėjai Robertai Bernatavičiūtei ji papasakojo, kad kaip tyrėja daug pasakoti negalinti, bet tas žmogus (t.y. Romas Balevičius) daug kartų teistas ir perteistas, todėl pripasakoti galįs ką tik nori ir pasikliauti jo žodžiais tai jau tikrai neverta (vėliau tas pokalbis, “Call Recorder” programa įrašytas Kazimiero Juraičio telefone, paslaptingai išsitrynė pats).

Užtat po pusantros valandos Kazimierui Juraičiui perskambino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai (moksliškai tariant – komunikacijos vyriausioji specialistė) Kristina Janulevičienė.

Ji maloniai papasakojo, kad Romo Balevičiaus visa Lietuvos policija ieško jau mėnesį. Už sukčiavimą, mokesčių slėpimą už neteisėtą sausros Lietuvoje sukėlimą, nuo ko masiškai nukentėjo dauguma Lietuvos žemdirbių (čia atpasakojame laisvai, nes pokalbis taip pat neįsirašė, todėl gal ko ir nepaminėjome).

Tada Kazimierui Juraičiui pasidarė įdomu, kaip Lietuvoje vykdomos paieškos? Paskambinome Romo Balevičiaus advokatui Anatolijui Novikovui. Šis pasakė, kad apie paiešką lyg ir girdėjęs, bet alytiškiai policininkai – visame pasaulyje gerai žinomi, kaip fantastinių apsakymų kūrėjai, todėl į tai nereikėtų žiūrėt rimtai (čia pokalbį atpasakojame taip, kaip supratome)..Bet kad būtų įdomiau, žadėjo Alytaus policijai laišką parašyti ir paklausti, ko tie Alytiškiai iš R. Balevičiaus nori.

Tada Kazimierui Juraičiui vėl paskambino tyrėja Roberta Bernatavičiūtė ir paklausė, ar negalėtų žiniasklaida padėti gauti veislinių triušių? Mat Romas Balevičius laksto po visą Lietuvą kaip zuikis, o jei Alytaus policija turėtų triušių, tai galėtų su jais treniruotis Romą Balevičių gaudyti (šitoj vietoj pokalbį atpasakoju kaip satyrikas, ne žurnalistas).

O kadangi fantazijos pas Kazimierą Juraitį dauginasi greičiau, kaip baudžiamosios bylos pas Romą Balevičių, tai jis draugiškai pasisiūlė Romą Balevičių į Alytaus policijos spąstus įvilioti. Jauko klausimas beliko. Jauko!


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: “Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”. Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
64
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!