Nesibaiga Skripalių nuodijimo istorija.Buvo paskelbta, kad žinoma, kas užtepė nuodų ant Skripaliaus buto durų rankenos. Anglai sako, kad tą padarė du saugumiečiai Petrovas ir Baširovas. Beje, versijų anglai buvo pateikę daugybę. O šios versijos įvykių seka tokia.

Paskelbiama, kad žinoma, kas ant durų rankenos užtepė tas dujas, t.y. Baširovas ir Petrovas. Toliau Europoje skelbiama, kad Skripalius buvp keturių saugumo tarnybų agentas. Tame tarpe – ir Estijos. Estija gi nuo šio pareiškimo skubiai atsižengnojo. Nepaisant to, faktai kaupiasi. Rusai perdaug nesiskubina, ir po kelių dienų ištraukia tuos Petrovą su Baširovu, o Margarita Simonian, “Rusia Today” viršininkė, paima iš jų interviu. Da po kelių dienų anglai paskelbia, kad tikroji Baširovo pavardė– Čepyga. Ir ne šiaip sau Čepyga, o pulkininkas ir oficalus Rusijos valstybės Didvyris. Pasirodo, kad tie Baširovas– Čepyga su Petrovu, kai buvo Londone, siautė su prostitutėmis, narkotikais ir kitais linksmų rusų atributais. Tokią įvykių versiją mums pateikė oficialūs šaltiniai.

Išeitų, klad du neeiliniai rusų agentai atvyko į Solsberį, kad vidury dienos ant Skripalaus buto durų rankenos užteptų nuodų “Novičiok”. Taip teigia Didžiosios Britanijos premjerė Tereza Mej.

Šis triukšmas labai primena Jugoslavijos bombardavimo ir Irako sunaikinimo laikus. Tuomet pirmieji asmenys ir pasaulio žiniasklaida trimitavo apie “faktus”, už kuriuos vėliau atsiprašė.

O pagal elementarią logiką, Skripaliaus namai turėjo juk būti filmuojami, nes skelbiama, kad jis buvo neeilinis žmogus. Ir jeigu tokių filmavimo kamerų nebuvo, tai kodėl nebuvo? O jeigu buvo – tai kur video iš tų kamerų?

Dar vieną klausimą užduoda buvęs Anglijos diplomatas Kreig Miuley: Skripalai iš namų išėjo 9:15, ir daugiau negrįžo. O Baširovas ir Petrovas policijos duomenimis į Solsberį atvyko 11:48. Vadinasi, užtepti nuodus galėjo tik po 12 valandos.”Kol nėra atsakymo į šį klausimą, aš atsisakau tikėti oficialia versija”, – sako buvęs diplomatas.

Pridėtume:reikalas čia neaaiškus. Aišku tik, kad anglai kažką čia rezga.

Ištrauka iš autorinės signataro Rolando Paulausko laidos “Kas čia daros” Nr.9.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
52
Views Today
Views Today
1
0 0