Rolandas Paulauskas: „Kas čia daros? Kas čia daros?“ Nr.3

1:51 Įvykiai Lietuvoje. Seimas panaikino saugiklius žemės pardavimui. Sorošo talkininkai iš Lietuvos. Nauja tvarka prekybos vaistais. Vilniaus valdžia atima patalpas režisieriui, nes “viena mergina kažką prisiminė”…Patyčių teatro artistai ir neskraidantys Sputnikai. Proto keliamoji jėga ir fanatikai.
11:40 Gydytojų ir mokytojų atlyginimai. Lietuvos biudžetas ir jo sandara. Biudžeto išlaidų dinamika nuo 2014 metų.
19:11 Magnickio įstatymas.
23:50 Rytų Partnerystės organizacijos susitikimas Briuselyje. Maidano metinės Ukrainoje.
29:30 Ukrainos Rados deputatas, stambus biznierius ir žydų organizacijų vadovas Vadimas Rabinovičius kaltina Saakašvilį įvairiais nusikaltimais, tarp kurių ir tai, kad jis nusamdė Maidano snaiperius.
32:20 Katalonijos įvykiai – Nepriklausomybės vadai pabėgo į Belgiją, Katalonijos vyriausybė areštuota. Gruodžio mėnesį laukiami nauji rinkimai.
34:25 Nepavykęs vyriausybės formavimas Vokietijoje. Pagrindiniai nesutarimai tarp partijų – 2 procentų gynybai, dėl požiūrio į Turkiją ir Rusiją, dėl “žaliosios” energijos ir dėl pabėgėlių politikos.
39:19 Prasidėjo Europos kariuomenės formavimas. Karinis Šengenas.
40:07 Spalio revoliucijos 100-osios metinės. Carą nuvertė ne Leninas, bet liberalai vasario mėnesį. O negausi bolševikų partija, pasinaudojusi kilusia suirute, įvykdė perversmą. Globalistiniai bolševikų siekiai pertvarkyti žmoniją.
48:20 Bolševikų eksperimentai dailėje. Garsusis Kazimiero Malevičiaus “Juodas kvadratas baltame fone”. Alfonso Ale kūryba Prancūzijoje keli dešimtmečiai iki Malevičiaus.
51:45 Leonardo da Vinčo “Pasaulio gelbėtojas” parduotas už rekordinę sumą. Paveikslo istorija. Nuo 45 svarų iki 450 milijonų dolerių.
54:40 Naujienos Jungtinėse Amerikos Valstijose. Demokratų partija pradeda oficialią Trampo apkaltą. Generolas viešai pareiškia, kad nevykdys Trampo įsakymų, ruošiamas įstatymo projektas, kad atimti iš prezidento “raudoną mygtuką”.Trampas iš Kinijos, Japonijos ir Pietų Korėjos,Vokietijos Europoje, negauna palaikymo karui prieš Šiaurės Korėją, todėl karinė jūrų armada grįžta namo.
1:01:11 Sirijos reikalai. Islamo valstybė beveik sutriuškinta. Pas Putiną į Sočį atvyko Sirijos, Irano ir Turkijos vadovai. Sirijos likimas sprendžiams jau be Europos ir Jungtinių valstijų.
1:03:45 Saudo Arabijoje suimami princai, reikalaujant atiduoti turtą. Pasaulyje – jokios reakcijos.
1:05:54 Buvęs Kataro premjeras viešai pareiškė, kad karą Sirijoje sukėlė Jungtinės Valstijos, Turkija, Saudo Arabija ir Kataras. O Bi Bi Si (BBC) televizija parodė reportažą su pasakojimu, kad teroristams iš apsiaustos Rakos Sirijoje pabėgti padeda Vakarai.
1:09:45 Lenkija. Europos parlamentas pradėjo svarstyti sankcijas Lenkijai. Briuselis nepatenkintas, kaip lenkai tvarkosi su teismais ir spauda, o svarbiausia – pabėgėlių klausimu. 5 Lenkijos deputatai balsavo prieš savo valstybę.
Lapkričio 11-ą Lenkijoje įvyko grandiozinės eitynės. Pagrindiniais šūkiais buvo reiškiamos pretenzijos į Lvovą ir Vilniaus kraštą.

Views All Time
Views All Time
151
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!

No Comments Yet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Suskaičiuokite *Captcha loading...