Po dviejų reportažų apie Juozą Maksimavičių, kuris turėtų būti laisvas, bet kažkodėl įkalintas Lukiškėse, į PressJazz studiją pasipylė moterų, norinčių su šiuo žmogumi užmegzti rimtus santykius, laiškai ir skambučiai. Problemos išviešinimas suveikė geriau, negu plačiai paplitusios pažinčių svetainės.Bet atsitiktinių, nerimtų pažinčių nereikia nei vienai iš šioje istorijoje dalyvaujančių pusių.

Ir kadangi šią temą pradėjo Kazimieras Juraitis, redakcijai neliko nieko kito, kaip paskirti jį atsakingu už tolesnį tokių santykių vystymąsi.
Įkalintų asmenų reabilitacija, baigus bausmę – problematiškas reikalas. Bet Juozo Maksimavičiaus atvejas išskirtinis. Maža to, kad šis žmogus jau turėtų būti laisvas, bet kažkodėl dar įkalintas. Jo jau dabar laukia ištisas būrys rimtiems santykiams pasiruošusių merginų ir moterų. Savaime suprantama, redakcija negali už Juozą Maksimavičių daryti nei pažintuvių, nei sutartuvių.

Todėl PressJazz redakcija Kazimierą Juraitį paskyrė šiame reikale oficialiu Piršliu. Redakcijos nuomone, kolkas rimčiausios kandidatės į nuotakas yra trys. Bet jaunikio Juozo Maksimavičiaus nuomonė gali būti visai kitokia (pagaliau, gal jis visai ir vesti nesiruošia?). Su juo piršliui nepasimačius ir šio reikalo neaptarus – negali būti nė kalbos apie rimtus santykius su nė viena iš kandidačių, arba juolab, vestuves.

Šiuo klausimu PressJazz žurnalistas Kazimieras Juraitis (jau kaip piršlys) ir pabandė prisiskambinti dėl būsimo galimo jaunikio Juozo Maksimavičiaus į įvairias valdiškas įstaigas.

Views All Time
Views All Time
66
Views Today
Views Today
1
0 0