Rebecca Sommer daug metų dirbo su taip vadinamais „pabėgėliais“ ir patyrė, kad tai nėra jokie pabėgėliai, kad tai grobikai, kurie sunaikins europinę civilizaciją, jei jų vežimas nebus nutrauktas.

Rebecca nuo 2013 metų dirbo su „pabėgėliais“, ji yra vienu iš pačių žinomiausių aktyvistų Vokietijoje, kovojusių už neribojamą šių žmonių vežimą į Vokietiją. Ji yra Berlyno dailininkė, žurnalistė, fotografė, dokumentinių filmų kūrėja ir žmogaus teisių aktyvistė. Ji dirbo su JTO organizacijomis, bendradarbiavo su žurnalais „Scene”, „The Face”, „Spirit” ir kt. Nuo 2013 ji yra pirmininkė Europos pagalbos pabėgėliams Arbeitsgruppe Flucht + Menschenrechte (AG F+M).

Po Kiolno įvykių (per 2016 sutikimą, kai buvo išprievartauta virš 1000 moterų), Rebecca suprato, „kad toks elgesys būdingas daugumai musulmonų“, su kuriais ji turėjo reikalų, kad „jie išaugo visiškai su kitomis vertybėmis, kad nuo mažens jiems smegenys buvo praplaunamos islamizmu“, kad patekę į Vokietiją jie dar labiau radikalizuojasi, o „vokiečių valstybė jų nekontroliuoja“.

„…Paaiškėjo, kad mano globotiniai, su kuriais aš kalbėdavau, valgiau kiaulieną, gėriau alkoholį, išjuokė religiją ir religingus žmones, buvo nuolatiniais svečiais mečetėse ir manęs neskaitė kitaip, kaip „vokiečių paleistuvė“.

Apie savo globotinių „integracijos“ rezultatus Rebecca sako: „Dauguma iš tų, kas atvyko daugiau nei prieš metus, vis dar nedirba ir net nekalba vokiškai. Nuo tada aš praradau bet kokį entuziazmą ir norą dirbti su šiais žmonėmis“.

Ką reiškia Takija?

„Takija reiškia melą, kurį islamas leidžia santykiuose su „netikėliais“, kuris leidžia net valgyti charam (draudžiamus) valgius arba apsimesti ateistais. Be to jūs turite žinoti, kad arabų šalyse kalbėti ne tiesą, nėra smerktina. Ir toks patiklus vokiečių savanoris susiduria su kultūra, kurios visiškai nesupranta. Po kurio laiko pastebi, kad visi imigrantai pasakoja tą patį: kad jie studijavo teisę ar informatiką, kad kilę iš labai turtingos šeimos su vila su baseinu ir, visų pirma, visa šeima žuvo karo metu. Ir staiga Vokietijoje atsiranda broliai, dėdės, tetos, tėvai, ir staiga visa mirusi šeima priskaičiuoja jau 10 žmonių ir turi tris butus. Kad tai suprasti, reikia žinoti, kad pas musulmonus nesmerkiama, jei silpnesnis meluoja. Ši kultūra skaitosi tik su stipriaisiais ir jeigu tu padedi kažkam iš geros širdies, tai nesutelpa į jų pasaulio supratimą.

Tai jiems tiesiog kvaila, reiškia silpnumą. Ir todėl jie mus suvokia – kaip kvailius, žlugusią nevykėlių visuomenę. Dauguma europiečių nesugeba to suprasti, todėl, kad tai nesiriša su krikščioniškomis vertybėmis, kuriomis, deja, pagrįsta mūsų kultūra.
Apie padėtį pabėgėlių centruose.

„Ten susirenka atstovai įvairių religijų, pagrinde musulmonai vyrai ir greta jų žmonės, kuriuos musulmonai prievartaudavo, kankino, išskerdė ištisus kaimus. … Jie tiki, kad yra „antžmogiai“, visi kiti turi jiems paklusti. „Netikėliai“ neturi teisės su jais būti virtuvėje ar skalbykloje. … Aš taip pat žinau begalinį skaičių atvejų, kai savanorės buvo išprievartautos imigrantų. Aš daug kartų kreipiausi į policiją, bet iki šiol šiuo klausimu nebuvo nieko padaryta.“

Imigrantų požiūris į moteris.

„Jeigu migrantų klausia apie jų požiūrį į pagrindines žmonių teises, kaip lygybė, asmens laisvė ir lygybę tarp vyrų ir moterų, tai 75% jų su tuo nesutinka. Todėl mane labai neramina, kai aš matau, kad vis daugiau jaunų vokietaičių turi ryšius su imigrantais. Jos nesupranta jų kultūros ir neturi supratimo, ką imigrantai kalba apie jas tarpusavyje. Jos nežino, kad dauguma iš jų turi žmonas savo kilmės šalyse, kurios atvažiuos pas juos pagal šeimų susijungimo programą. Tiesa tame, kad imigrantai niekada neišduoda savo religijos – jie geria ir valgo vokiečių patiekalus… ir tada tos moterys mano, kad jų partneris unikalus, o visi išgirsti pasakojamai neatitinka tiesos.

Absoliuti dauguma taip vadinamų pabėgėlių 2015 metais buvo vyrai. Bet per kelis pastaruosius metus pas mus jau buvo daug šeimų susijungimo atvejų ir šiuo pagrindu jų globotojai migracijos šalininkai kuria mitus apie moteris ir vaikus, bėgusius į Vokietiją nuo bombų. Aš pati esu keliems vienišiems vyrams padėjusi atsivežti gimines į Vokietiją, ir žinau, kad šios procedūros intensyviai vyksta visą laiką. Visos atvežtos žmonos arba nėščios, arba gimdo vaikus Vokietijoje. Tai man teikia nerimą, kai aš galvoju apie gimstamumo koeficientą vokiečių šeimose.

Palinkėjimai lenkams

„Būkite tvirti priešindamiesi prieš migrantų perkėlimą, nes man susidarė įspūdis, kad Europoje veikia jėgos, kurioms labai reikia sunaikinti bet kurią tautą. Nepraraskite savo identiteto.

Šaltinis

Pranešimą parašė Algimantas Lebionka
http://lebionka.blogspot.lt/2018/01/jeigu-mes-neprabusim-tai-baigsis.html

<>
<>
<>
<>
<>
<>
<>
<>
<>
<>
<>
<>
<>

Views All Time
Views All Time
157
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!