2017 m. vasarą Daukanto aikštėje buvo išvaikyta teisėta taiki protesto akcija “Už teisingumą Lietuvoje”.

O vakar valdžios gynimo ekspertas Valdas Saldžiūnas parašė propagandinį straipsnį apie visiems žinomos kolaborantės Dalios Grybauskaitės bendražygį Vladislovą Švedą. Straipsnyje rašoma, kad esą Vladislovas Švedas informaciją savo pareiškimams ima iš “prieštaringai vertinamo” Zigmo Vaišvilos “legendinių” spaudos konferencijų (konkrečiai turima omeny 2018m. sausio 3d. konferencija, kuriame V.Landsbergio bendražygiai buvo įvardinti kaip teroristinių aktų Lietuvoje užsakovai).

Zigmas Vaišvila kviečia Valdą Saldžiūną į Press Jazz televiziją atviriems pokalbiams bet kuria tema. Mielai atvyktume ir į Delfi organizuojamas diskusijas, arba atvykite į Seimo spaudos konferencijų salėje vykstančius renginius.Tačiau patogiau rašyti “už akių”, be oponuojančios pusės.

Vakar čia įvyko išskirtinė Ramūno Karbauskio spaudos konferencija. Akivaizdu, kad LRT nuo Seimo slepia informaciją. Salė lūžo nuo LRT darbuotojų ir suinteresuotų asmenų. Panašu, kad prokuratūrai bus kas veikti.

O grįžtant prie neteisėto protesto akcijos išvaikymo Daukanto aikštėje reikia pasakyti, kad teismai jau naikina baudas akcijos dalyviams. Nežiūrint į tai, bandoma nuslėpti neteisėto akcijos dalyvių išvaikymo užsakovus, atsisakoma apklausti buvusią Vilniaus m. savivaldybės administracijos vadovę Almą Vaitkunskienę, kuri išdavė leidimą protesto akcijai. Atsisakoma apklausti policijos darbuotojus, kurie neaišku iš ko gavo įsakymą išvaikyti teisėtą renginį.

Šiandien vyksta žurnalistikos etikos ir procedūrų komisijos posėdis dėl neetiško KK2 žurnalisto Virgio Mrazausko elgesio, kai jis, spekuliuodamas Vytauto Landsbergio vardu, grasinosi uždaryti Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijas. Šis asmuo aktyviai šmėžavo Daukanto aikštėje, o žlugdant bado akciją Daukanto aikštėje, aktyviai dalyvavo ir Andrius Tapinas. Tai jis suorganizavo “Ėdimo akciją” tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje, kur žmonės ieškojo teisingumo prie prezidentūros durų.

Dainius Petkus, akcijos “Už teisingumą Lietuvoje” dalyvis, sausio 16 dieną suimtas teismo salėje ir pagal sufabrikuotą bylą įkalintas trims mėnesiams.

Views All Time
Views All Time
124
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!