2018 m. birželio 20 d. įvyko Lietuvai eilinis įvykis – blogeris Kazimieras Juraitis pripažintas įtariamuoju apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio šmeižto byloje. Kur šmeižtas? Blogeris Kazimieras Juraitis 2017 09 08 savo jutube kanale patalpino reportažą “Nusikalstamos grupuotės vadeiva – TEISĖJAS…liežuvis nesiverčia”.

Reportaže nuo Viktoro Kažio nukentėjęs automobilių meistras Romas Balevičius pasakoja, kaip Viktoras Kažys jam nesumokėjęs už automobilio restauravimą ir kokiu būdu toliau terorizuoja. Kyla klausimas, ką apskritai gali pasakoti ir viešinti piliečiai, nukentėję nuo teisėsaugos? Korumpuota teisėsauga jų negina, prezidentė – kurčia. Negi su šakėmis save ir savo valstybę ginti?

Dabar byla – prokuroro Pauliaus Paukščio rankose. Jis spręs, ar ji keliaus į teismą. Palyginimui priminsime: kai Rasa Juknevičienė viešai apšmeižė blogerį Kazimierą Juraitį, kad jis yra FSB agentas, prokurorė Vita Gedvilienė net neapklausė šmeižikės ir nutarė, kad dėl tokių niekųneverta teismo trukdyti. Dabar gi nuo teisėjo nukentėjusiam Romui Balevičiui viena po kitos kurpiamos bylos, o visi, kas apie tai pasakoja – taip pat bauginami teismais.

Pokalbyje “Laisvo laikraščio” redaktorius Aurimas Drižius pasakoja apie naują korumpuotos Letuvos teisėsaugos “šedevrą” – kauniečio Andriaus Kalasiūno bylą. Žmogus nuteistas 9 metams laisvės atėmimo už antausį…o iš tiesų tiek metų nelaisvės gavo todėl, kad reiukėjo apsaugoti Kauno apylinkės teismo teisėjos Dalios Kursevičienės sūnų Darių Kursevičių nuo skolos grąžinimo nuteistajam…

O reportažą apie teisėją Viktorą Kažį, dėl kurio keliama byla, dar galima pažiūrėti čia:
https://www.youtube.com/watch?v=Vdq0uZnsQEs


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
73
Views Today
Views Today
1
0 0