Gintarė Bakūnaitė, naujienų portalo Delfi žurnalistė, paskambino pretendentui į LR Prezidentus Kazimierui Juraičiui. Jūsų dėmesiui –necenzūruotas pokalbis telefonu. 2019 01 29

Pažiūros: tautinės, konservatyvios, su liberalizmo ir kartais – net anarchizmo elementais.

Užsienio politika: taikos regiono “nuo jūros iki jūros (nuo Baltijos iki Juodosios jūros)” įkūrimas, Lietuva – šios taikdariškos misijos lyderė.
Vidaus politika: reformuos Lietuvos politinę valdymo sistemą. Tam būtina nuo visiškai laisvos, laukinės rinkos ekonomikos palaipsniui pereiti prie valstybės valdomos ekonomikos. Paleis Seimą.

Sieks Europos Sąjungos kariuomenės kūrimo, atsisakant NATO. “Kariuomenės federalizavimas reiškia, kad tapsime branduoline valstybe. Tokiu atveju Lietuvos saugumas padidėja, o ginklavimuisi išleidžiamos milžiniškos lėšos bus nukreiptos į pensijas, minimalius atlyginimus”, – Delfi žurnalistei Gintarei Bakanauskaitei tvirtino būsimasis Lietuvos Prezidentas.


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą.Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui.Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui” . Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
53
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!