Norint pradėti kažką gelbėti, pradėti reikia nuo realaus situacijos įvertinimo. T.y. pirmiausia reikia susivokti, ką gelbėjame. Lietuva savo valstybingumą didžiąja dalimi jau prarado. Suvokus tai, galima būtų kalbėti apie jo atstatymą.

Tačiau tokios kalbos, kai absoliuti dauguma Tautos pasitiki Europos Sąjungos tvaria ateitimi, priimimamos priešiškai ir skamba marginaliai. Kita vertus, Lietuva neišnaudoja Europos Sąjungos potencialo, nes neturi ES parlamentarų, kurie gintų Lietuvos interesus. Taip yra todėl, kad Lietuvoje veikia iš esmės vienpartinė sistema, kur partijos neatsovauja pažiūrų, o tik interesus.

Todėl bet kokios reformos neįmanomos, pirmiau nepakeitus pačios rinkimų sistemos.

Būtent dėl šitos priežasties Kazimieras Juraitis, tapęs Prezidentu, pirmiausia paleis LR Seimą.


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą.Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui.Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui” . Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
111
Views Today
Views Today
1
0 0