Atsiprašau, kad iki šiol kaip pretendentas į LR Prezidentus negalėjau Jums skirti pakankamai laiko. Tam buvo svarių priežasčių. Mat nuo gruodžio 10 iki sausio 25 dienos atlikau slaugytojo padėjėjo praktiką vienoje iš slaugos ligoninių. Manau, kad artimiausioje perspektyvoje tai viena iš reikalingiausių Lietuvos profesijų. Sieksiu, kad jos būtų pradedama mokyti jau vidurinio lavinimo mokyklose. Kadangi praktika, kurią baigiau aukščiausiu 10 balų įvertinimu, baigta – laiko Jums skirsiu daugiau.

Paskyriau Gintarą Radvilą savo Prezidentinės kampanijos iždininku. Jums tai turėtų reikšti, kad nuo šiol visus reikalus, susijusius su mano, kaip Prezidento, asmeniu galite spręsti per Gintarą Radvilą. Taipogi primenu, kad dar nesurinktas rinkimų į LR Prezidentus užstatas. Kaip ir žadėjau, savo dalį – pusę užstato, t.y. 2317 aš surinksiu pardavęs dalį šeimos turto. Jūs per savaitę iš 12 žmonių šiam tikslui jau paskyrėte 1215 eurų. Daugiausia (1000 dolerių) atsiuntė Artūras iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Tas šiek tiek neramina, nes žinau, kad tuos pinigus tu , Artūrai, sunkiai uždirbai, o ne išlošei loterijoje. Siūlau verčiau paagituoti ir kitus, kad prisidėtų prie kolektyvo, negu kad vienam vardan visų nusivilkti paskutinius marškinius.

Prezidentinės kampanijos koordinatore paskirta Vinga Vinciūnaitė, kurią už Kazimiero Juraičio palaikymą asociacija “Mūsų Gretos’ pašalino iš savo narių. Jums tai turėtų reikšti, kad jeigu Kazimiero Juraičio vardu į Jus kreipsis Vinga, tai ji turi teisę organizaciniais klausimais kalbėti mano vardu. Nes mūsų gretose galioja taisyklė “saugok kraštinį”. Vinga, nebodama autoritetų, bandė apginti nepopuliarų silpnesniosios pusės požiūrį, todėl pati nukentėjo. Vadinasi, su ja į žvalgybą eiti tikrai galima, žmogus patikimas ir patikrintas.

Viena iš užduočių, kurią mums teks išspręsti, jei norime sėkmingai konkuruoti su kitais pretendentais šioje prezidentinėje kampanijoje – reikia ženkliai praplėsti mūsų klausytojų auditoriją. Tą mes nesunkiai galėtume padaryti, jeigu veiktume organizuotai ir drausmingai. T.y. jei kiekvienas iš tų, kurie peržiūrėjo šį video, persiųstų jį 100 savo adresatų – teoriškai juk ir auditorija padidėtų 100 kartų? Paskui veikiausiai vėl susitrauktų, bet vistiek padidėtų žaibiškai, o susitraukusi jau negrįžtų į pradines ribas, o liktų ženkliai didesnė.

Apibendrinant formuluojame 3 pagrindines užduotis:

1. Toliau rinkite prezidentinės kampanijos užstatą ir kitus raginkite tą daryti;
2. Registruokitės pas Vingą Vinciūnaitę su ketinimu rinkti parašus už Prezidentą Kazimierą Juraitį;
3. Siųskite idėjas, kaip staiga padidinti klausytojų auditoriją.
Prezidentas Kazimieras Juraitis


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą.Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui.Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui” . Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
648
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!