Petras Auštrevičius: psichiatrinis gydymas čia bejėgis.
Gintaras Radvila

Prasidėjo skandalai, siejami su mūsų laidos herojumi Gintaru Radvila. “Laisvas laikraštis” išspaudino vedamąjį su numerologo prognoze, kurioje sakoma, jog Neringos Venckienės laukia žūtis, ją kažkur pervežant.

Kaip žinia, Neringa Venckienė laukia JAV kongreso sprendimo, kuris nulems, ar grąžins ją į Lietuvą susidorojimui, ar paliks gyventi. Gintaras Radvila sako, kad viešai ši žinia nutekėjo kiek skubotai. Mat veikiantys šios istorijos dalyviai dabar pradėjo slėpti viešai prieinamus duomenis su savo gimimo datomis. O kadangi ir veikiančių asmenų daug, ir byla didžiulė, tai norint papasakoti išsamiau, duomenų reikia nemažai.


Gruodžio 6 d. 18val. rengiame išvažiuojamą sesiją į Panevėžį, Smetonos g.2. Čia, “Sesių palėpėje”, pirmąkart laidos “ekstrasenso priimamasis” formate susitiksime su žmonėmis, kurie nori sužinoti daugiau apie numerologiją ir savo asmeniškas numerologines prognozes. Norintiems dalyvauti, būtina registracija.

Rašykite į el. paštą: sesiupalepe@gmail.com, su pageidavimu dalyvauti. Gavę teigiamą atsakymą, šiuo adresu siūskite savo vardą (pavardės nereikia) ir gimimo datą.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
57
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!